Jump to content
hKr

Fast RDP Brute v1.1.2

Recommended Posts

Fast RDP Brute v1.1.2

08910560.gif

  • The program is used for remote auditing system studied for the presence of vulnerabilities in the authentication:
  • a weak password and the presence of a password in the list of the most famous.
  • Works on Windows 2000, XP, Vista, 7,2000 / 2003/2008/2008 R2 Server.
  • Uses pure RDP 5 protocol. (Windows XP/2003 Server/2008 Server/2008 R2 Server/Vista/7)
  • Unlimited number of threads. (Recommended from 30 to 120)
  • Exceptional speed, up to 120 passwords per second. (Error control is used to accelerate)
    Descarcare: Fast RDP Brute v1.1.2
    Official: HaCkEd By An0nymous (Se pare ca au luat deface)

Link to comment
Share on other sites

Uitete mai bine ce scrie si ce se afla acolo.

Acest site "frdpb.hut2.ru" este official-ul de la "Fast RDP Brute" la care se pare ca au primit deface si ce are ca titlu pagina "HaCkEd By An0nymous ".

Nu am facut eu nimic la el. Ti se pare ca am vreo legatura sau scrie hKr pe site ? Sau ca dau eu deface-uri ?

Mirror

Link to comment
Share on other sites

Daca te referi la "doiulyka" ar fi bine sa te uiti inaintea lui cine a mai postat (tu in urma cu 2 saptamani, in caz ca ai uitat).

Daca te referi la mine, l-am pus pentru ca lumea vinde "porcaria" asta de scanner.

Vezi RST Market -> [Vand] Scanner (BruteForce) pentru RDP-uri NOU (pretinde ca e PRIVAT dar si NOU si ca ar fi facut de un prieten de al lui.)

Daca este porcarie de scanner, fa tu unul ce face minuni.

De bine de rau functioneaza si mai nou se si vinde dupa cum se pare chiar daca (el este public si o "porcarie" de scanner). :)

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

scannerul asta a functionat prin vara, pe la sfarsitu verii a inceput sa nu se mai deschida nu stiu care e treaba dar se pare ca programu se connecta la un server de a lu nea rusu care l-a facut si probabil ce prindea i se trimiteau si lui, odata ce nu mai merge serveru ala nu se mai deschide programu, alta explicatie nu vad. si era fff bun prindea 100 de nt-uri pe zi.

Link to comment
Share on other sites

Daca te referi la "doiulyka" ar fi bine sa te uiti inaintea lui cine a mai postat (tu in urma cu 2 saptamani, in caz ca ai uitat).

Daca te referi la mine, l-am pus pentru ca lumea vinde "porcaria" asta de scanner.

Vezi RST Market -> [Vand] Scanner (BruteForce) pentru RDP-uri NOU (pretinde ca e PRIVAT dar si NOU si ca ar fi facut de un prieten de al lui.)

Daca este porcarie de scanner, fa tu unul ce face minuni.

De bine de rau functioneaza si mai nou se si vinde dupa cum se pare chiar daca (el este public si o "porcarie" de scanner). :)

Vezi bai nenea? al meu se deschide pentru ca nu e FREEWARE. in fine o gasca ramai

Link to comment
Share on other sites

Unu zice da unu zice nu, pana la urma:-? merge?

Stii care e faza? Eu l-am pus la vanzare cu un passfile facut de mine care prinde bine, si gasca asta l-a pus "free" cu passfile standard care nu ia nimic... dar culmea, nici programul nu merge.

EDIT: Si ca sa lamuresc pe aceasta GASCA aka hKr, varianta nici macar FREE nu mai e, pentru ca a taiat rusul toate legaturile in el, iar ca sa-l primesti tre sa platesti. Si de aia il vand eu. Iar rusul din cate am auzit ii dai bani si iti da ignore. So... Nu costa si treaba asta ca a fost crackuit ? Sau ar trebui sa fie totul moca? In fine.. asa-s bagatorii de seama

Edited by cl4u123
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...