Jump to content
yoNut

Vand like-uri facebook

Recommended Posts

nu e vorba de invidie, e doar cum ai vorbit cu mine, m-ai luat de sus ca cine esti tu, ca tu faci bani din asta ca ai multi clienti ca nu stiu ce, iar acum te milogesti aici de nu stiu ce astea. cam asta era ideea.

dar spor la afacere. norocu tau cu mine ca iti mentin topicul in viata ;) un lucru bun.

Link to comment
Share on other sites

PM primit de la trxtxx

daca iti gasesc clienti pt like-uri esti serios?

1. in cat timp dai like-urile

2. daca iti ia mai multe faci reducere

3. cat pot sa imi pun si eu ca sa pap si eu ceva ?

daca crezi ca mai sunt si alte chestii poti sa mi le zici si vad eu cum fac sa iti vand astea cat mai rpd

PM trimis catre trxtxx

Salut . In momentul de fata am foarte multi clienti si sunt foarte incarcat.

Reducere din ce sa mai fac?? si-asa preturile sunt minime.

Momentan nu duc lipsa de clienti .... cand voi duce lipsa te voi anunta , dar preturile vor mai creste cat de curand.

Inainte de a tasta gandeste de 2 ori ca numai aiurea vorbesti... daca mai ai ceva de zis te rog fii ON-topic ;) MS

Link to comment
Share on other sites

si ce demonstrezi ca mi-ai postat mesajele ? iar incepi cum ca inainte de a tasta sa gandesc de mai multe ori ? ma ce nu intelegi ca tu esti ala care se milogeste sa faca bani din like-uri acum. eu sunt doar un oportunist, daca se poate sa fac bani din afiliere dece nu, daca nu asta e ma mut la alta afacere si tot asa. ti-am dat mesaj ca am inteles ce ai zis gata.

Si ce am zis eu rau in mesajele alea? ti-am pus intrebari si tu ai raspuns decat la prima, la care nici aia destul de bine.

Momentan CHIAR duci lipsa de clienti:) Hai ca iti fac prea multa reclama la topic si ti-l mentin in sus.

Spor la vanzare:)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca e ok ceea ce fac... Dar vreau sa feresc utilizatorii seriosi de "tepari" si de persoane care se bucura cand "fura" ceva.

Daca un moderator considera ca am gresit facand public acest lucru as dori sa stearga postul.

Despre ce e vorba? Este vorba despre Domnul "Stiff" .

Incepe cam asa :

Mai e valabila vanzarea de like-uri? daca da , contacteaza-ma pe Id-ul '' ****** '' sau lasa-mi mesaj aici .

Apoi continuarea pe messenger :

5 euro

{-_-} yoNut {-_-}: pt 500

..:::STIFFLER :::...: 5 euro pe tel da?

{-_-} yoNut {-_-}: paypal

{-_-} yoNut {-_-}: nu accept pe telefon

..:::STIFFLER :::...: ok

{-_-} yoNut {-_-}: da-mi adresa la pagina sa verific dak e ok

..:::STIFFLER :::...: facebook[dot]com/StifOfficial

{-_-} yoNut {-_-}: da e ok

{-_-} yoNut {-_-}: fa plata ca "gift" pe yonut_yonut89 si pana maine le primesti

{-_-} yoNut {-_-}: yonut_yonut89@yahoo.com

{-_-} yoNut {-_-}: scuze am uitat ca trebuie mail.. nu id

..:::STIFFLER :::...: ok , in cel mai scurt timp o sa intre un prieten , si iti trimit banii. Cu toate ca nu sunt sigur ca o sa primesc like-urile

{-_-} yoNut {-_-}: le vei primi

{-_-} yoNut {-_-}: ca nu imi permit sa fac gesturi de genu

{-_-} yoNut {-_-}: ca am avut multi clienti de pe forumuri

{-_-} yoNut {-_-}: si nu vreau sa ii pierd

..:::STIFFLER :::...: ok , daca merge treaba o sa apelez mai des la tine

{-_-} yoNut {-_-}: nu e problema

{-_-} yoNut {-_-}: ca sa nu fie problema facem altfel... las deschis pana maine si faci maine plata

{-_-} yoNut {-_-}: sa nu fie discutii

{-_-} yoNut {-_-}: e ok?

..:::STIFFLER :::...: okay

{-_-} yoNut {-_-}: ai primit like'urile ?

{-_-} yoNut {-_-}: 500 trimise...astept plata la ******@yahoo.com .

Si ce urmeaza e mai dragut ;))

image.jpg image.jpg

Nu am nimic cu nimeni... doar vreau sa avertizez utilizatorii sa stie la ce sa se astepte cu astfel de persoane

Link to comment
Share on other sites

hai sa iti dau un exemplu ca sa ma bag in seama... Imi deschid un website unde vand ciorapi...ii fac si pagina de facebook...si pun si pe prima pagina la site un buton cu Follow us on Facebook..sau in fine ceva de genu asta...omu e curios si da click..ii deschide pagina de website cu numele companiei mele de ciorapi..si vede ca 100.000 de oameni au dat like.,..oare cumpara si el ciorapii aia?..daca chiar e interesat sa cumpere bineinteles....rst hacker..spor la facut posturi...si raspunsul la intrebare ramane la atitudinea ta...nu o face toata lumea pentru popularitate ..sau cocalarism sau sa fie cool !

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca e ok ceea ce fac... Dar vreau sa feresc utilizatorii seriosi de "tepari" si de persoane care se bucura cand "fura" ceva.

Daca un moderator considera ca am gresit facand public acest lucru as dori sa stearga postul.

Despre ce e vorba? Este vorba despre Domnul "Stiff" ..................

Sa te faci de cacat pentru 5 $ EPIC

Link to comment
Share on other sites

Preturi Noi :

1000 like-uri Internationale - 13$

2000 like-uri Internationale - 25$

5000 like-uri Internationale - 50$

Plata paypal/bancar/libertyreserve

Pm pentru alte detalii.

Daca doresti un numar de like-uri in functie de banii care dispui sa platesti iti voi face pe loc o oferta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...