Jump to content
tar_gz

O mica intrebare.

Recommended Posts

Foloseste DarkComet si cu ala poti controla

PC-ul victimei daca ia virusul :)

L-am descarcat si l-am testat, mi se pare prea simplu adica iti creaza un executabil si doar trebuie sa-l deschizi. Iar din ce am observat trebuie sa fac pentru fiecare PC cate un executabil. Nu prea imi este de ajutor asa, dar oricum merci.

Are cineva alte idei?

Link to comment
Share on other sites

L-am descarcat si l-am testat, mi se pare prea simplu adica iti creaza un executabil si doar trebuie sa-l deschizi. Iar din ce am observat trebuie sa fac pentru fiecare PC cate un executabil. Nu prea imi este de ajutor asa, dar oricum merci.

Are cineva alte idei?

Bai nene, dute ma si lasa-ne, adica tu habar nu ai cu ce se "mananca" un troian si dupa ce ca omul incearca sa te ajute te mai dai si inteligent, ca "ti se pare cam prea simplu", dar ce ai vrea sa te roage el si sa iti spuna el ce sa faci?

Link to comment
Share on other sites

Ai observat gresit .

L-am pus pe un rdp si vad ca nu are succesc

Bai nene, dute ma si lasa-ne, adica tu habar nu ai cu ce se "mananca" un troian si dupa ce ca omul incearca sa te ajute te mai dai si inteligent, ca "ti se pare cam prea simplu", dar ce ai vrea sa te roage el si sa iti spuna el ce sa faci?

DA! esti multumit?

Link to comment
Share on other sites

@tar-gz , dute si papa laptic ca esti cam prostutz.. nu ai nici un habar sa setezi un rat

si sa iti faci un DNS sa nu tot faci de fiecare data executatabil daca dai pe Youtube si scri Darkcomet rat tutorial iti da o multime de tutoriale.. dar tu vrei mura in gura . .

Merci de compliment, nu aveam cum sa stiu sa setez un rat daca nu am umblat pana acum cu el. Bine, bravo tu te-ai nascut destept;)

@n3curatu

tare rau omul .... ...ce sa faca si el ma ,vrea sa devina "Hacker"......

cred ca sa discutat si rasdiscutat ,

testul cu broastele ..sau area vip ,platibila

Vezi undeva ca cer sau am intentia sa devin "hacker"?

Eram doar interesat sa-l folosesc doar pentru "uz personal si non-comercial".

@tur334vl

trebuie sa intelegem ca pe uni ii mai bate engleza .. ca la scoala invata rusa ca pe timpul lui ceasca ! se pare ca uni nu sunt in pas cu tehnologia !

@tar-gz : daca iti dadeai interesul sa cauti tutoriale gaseai ! dupa ultimele studii GOOGLE e cel mai bun prieten al omului

google is god!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...