Jump to content
actunderdc

Baza de date politie bucuresti

Recommended Posts

Baza de date a Poli?iei Bucure?ti se poate copia de pe internet :: Arhiva 2009 :: Amos News - Agentie de presa

Fisierul se poate descarca de aici:

FileBox

P.S: Aveti grija am observat ca modifica homepage-ul in Free Soft - Freeware applications sau ceva de genul. L-am rulat numai in Virtual Box cand am avut nevoie. CNP-urile au fost mereu bune, la adrese mai da gres. Baza de date este destul de veche.

Link to comment
Share on other sites

si daca e destul de veche bd la ce ai mai pus-o? poate editezi postul si pui altceva mai aproape de zilele noastre in locul la ruginitura asta! incepeti prin a contribui real la tezaurul acestei comunitati cu ceva mai util si de valoare! ps: pot sa imi scanez surprizele de guma Turbo de pe vremuri si sa pun link la arhiva aici??? poate intereseaza pe cineva cum aratau masinile prin anii '80-'90 si cam cat prindeau la ora! ps1: sper sa nu imi porti pica si sa tii la gluma, dar judeca si tu singur, ce naiba! te faci de kakao cu krema!

Link to comment
Share on other sites

si daca e destul de veche bd la ce ai mai pus-o? poate editezi postul si pui altceva mai aproape de zilele noastre in locul la ruginitura asta! incepeti prin a contribui real la tezaurul acestei comunitati cu ceva mai util si de valoare! ps: pot sa imi scanez surprizele de guma Turbo de pe vremuri si sa pun link la arhiva aici??? poate intereseaza pe cineva cum aratau masinile prin anii '80-'90 si cam cat prindeau la ora! ps1: sper sa nu imi porti pica si sa tii la gluma, dar judeca si tu singur, ce naiba! te faci de kakao cu krema!

daca nu te intereseaza nu intri in topic si gata.

Link to comment
Share on other sites

si daca e destul de veche bd la ce ai mai pus-o? poate editezi postul si pui altceva mai aproape de zilele noastre in locul la ruginitura asta! incepeti prin a contribui real la tezaurul acestei comunitati cu ceva mai util si de valoare! ps: pot sa imi scanez surprizele de guma Turbo de pe vremuri si sa pun link la arhiva aici??? poate intereseaza pe cineva cum aratau masinile prin anii '80-'90 si cam cat prindeau la ora! ps1: sper sa nu imi porti pica si sa tii la gluma, dar judeca si tu singur, ce naiba! te faci de kakao cu krema!

Nu te intereseaza... IESI IN P**** MEA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...