Jump to content
WTAvizite

[Vand] pana la 2 milioane de vizite zilnice pe wta

Recommended Posts

Pachet 1:

2.000 vizite zilnice [+200 cadou] = 0.99 euro

5.000 vizite zilnice [+500 cadou] = 1.99 euro

Pachet 2:

10.000 vizite zilnice [+1.100 cadou] = 2.99 euro

15.000 vizite zilnice [+1.700 cadou] = 3.99 euro

20.000 vizite zilnice [+1.800 cadou] = 4.99 euro

40.000 vizite zilnice [+2.200 cadou] = 7.99 euro

70.000 vizite zilnice [+3.000 cadou] = 10.99 euro

Pachet 3:

100.000 vizite zilnice [+3.400 cadou] = 16.99 euro

500.000 vizite zilnice [+4.000 cadou] = 25.99 euro

Pachet 4:

1.000.000 vizite zilnice [+5.000 cadou] = 35.99 euro

2.000.000 vizite zilnice [+5.000 cadou] = 46.99 euro

Demonstratii video:

http://wtaf.hi2.ro/demonstratie-video.html

Inainte sa cumparati vizitele, va voi face o demonstratie.

Pana cand voi termina site-ul, este unul simplu: Aici veti gasi ofertele www.wtaf.hi2.ro / www.wtaf.hi2.ro/contact.html

E-mail: wtafvizite[at]yahoo.ro

Link to comment
Share on other sites

Ce copil disperat. Meriti ban pentru ca te bagi in seama ca musca-n cacat...

Tu esti un cacat disperat care nu stie din ce sa scoata bani.Metoda aia o postase un membru rst acu ceva timp si tu vii sa ne vinzi buburuze,iti meriti un ban .Uite aici ceva de genul papusel :

https://rstcenter.com/forum/49405-dau-script-wta.rst

Iti faci si brand si user wtaexplozie esti tu,iei script free de pe net si faci "afaceri" :)) .

Edited by blade4ever
Link to comment
Share on other sites

@blade & bubu , tie ciuda ca omul incearca sa vanda ceva ce tu NU poti sa gandesti sau sa faci la fel ? Va e ciuda si o sa muriti saraci.

Daca el a avut capacitatea sa ia un script free cum zici tu si sa faca ceva mult mai interesant si sa il vanda DECE NU? dece veniti tot felul de ciudati aici care postati numai la offtopic care nu dati nimic gratuit asta in cazul ca stiti sa faceti ceva macar si va bagati nasul in treburile altora. DE CIUDA!!!! de aia faceti asta.

Bravo tie ca ai incercat sa faci ceva, iti recomand site-ul de la mine din descriere daca tot vrei sa faci ceva cu asa ceva, iti recomand fiverr si alte site-uri/forumuri asemanatoare. Incerci degeaba sa iti vinzi afacerea pe RST, oameni ca astia ar trebuii sa fie dati afata, iti strica toata combinatia, ca ei sunt PROSTI si le este CIUDA ca unii fac ceva cu viata lor, iar ei NU.

Spor la vanzari. o sa te ajut cu reclama, iti explic eu cum vb pe mesaje privat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

@bubu si blade4ceva, muriti de foame si comentati la posturile altora ?:)). Sunteti 2 chistocari care nu aveti ce face. Lasati omul in pace.. ce aveti cu el?

PS: Scriptul se gaseste pe net, dar asta nu e problema voastra.

Link to comment
Share on other sites

ba sincer o sa il ajut fara sa cer ceva, o sa ii arat cum sa isi caute si cum sa isi faca reclama singur.

Dar tu e facut de tine scriptul sau ce? se gaseste pe net, daca el poate tu dece nu poti ?

Sa nu zici ca tie ciuda si pe Mark Zukenberg sau cum l-o cheama ca a facut el facebook-ul :)) haha ca tu nu ai reusit, dece am impresia ca ai zis ca si tu puteai face asa ceva hahahah :))

Link to comment
Share on other sites

ba sincer o sa il ajut fara sa cer ceva, o sa ii arat cum sa isi caute si cum sa isi faca reclama singur.

Dar tu e facut de tine scriptul sau ce? se gaseste pe net, daca el poate tu dece nu poti ?

Sa nu zici ca tie ciuda si pe Mark Zukenberg sau cum l-o cheama ca a facut el facebook-ul :)) haha ca tu nu ai reusit, dece am impresia ca ai zis ca si tu puteai face asa ceva hahahah :))

Este trafic fake care nu valoreaza nimic si nu inteleg de ce esti "smardoi" acum si mare afacerist cand iti adaugai capac

PS: Nu te mai lauda cu bhc atat, si nu imi spune de ce pentru ca stiu mai bine

Link to comment
Share on other sites

Trx am postat link de pe forum .. cum sa vi cu baloane dastea sa le vinzi ?

Cum sa ma oftic pentru 3 euro castigati in 6 luni ? (nici paia nu ii face cu astfel de vanzari)

Cum sa fi asa redus sa gandesti ca ma oftic ,vand eu scriptul si mi-a luat painea?

Sa fi prost inteleg,dar sa si claxonezi plm .. Spor la vanzare

Exploiter, umfla mingea ..

Daca era ceva mai greu de gasit ziceam,da vi pe rst sa vinzi orez dasta si sa mai ai si fani .. Trist :|

Link to comment
Share on other sites

@blade ma deranjeaza doar ca comentati aiurea la o persoana care INCEARCA sa faca ceva, crezi ca ma intereseaza cati bani face ? e treaba lui sincer.

@benny cu ce sunt mare afacerist ma ? si cu ce mi-ai adaugat capac ? da-mi tu mesaj privat pt comentariile astea mai bine nu ?

Habr nu aveam ca e FAKE traficul, poate sa fie real sau nu. ma deranjeaza cand cineva incearca sa isi vanda o chestie chiar daca e luat de pe google si e FREE ce? Oamenii sunt lenesi dupa cum bine stii si tu si majorittea prea prosti ca sa intelegea multe exemplu

EXEMPLU:

Oamenii inainte sa pice filesonic.com erau in top 10 la vanzari, cu 2 site-uri

UmbrellaMOD®

Ultima Version de XnView Shell Extension - * XnView Shell Extension 30 XnView Shell es la Herramienta para el Menu Contextual que permite Modificar, convertir y Visualizar cualquier Tipo de Imagen* 2 Formatos | x86 y x64 Bits Nueva Version!... | Ala

Ce fac ei defapt ? uploadeaza teme de windoes de 3 4 mega si lumea downloadeaza + unii platesc ca daca vrei sa tragi mai multe platesti.

un exemplu uimitor de prostie umana + lene cat curpinde

Google Chrome Ultima Version - * v9049 Beta! Bueno para los que usais este navegador, aqui iremos dejando siempre la ultima version. | Descargar, Google, Chrome, Ultima, Version

>>>> Google Chrome 17.0.963.56 Final!! <<<<

Hits: 65976 (intelegi ? 65 de mii de oameni au downloadat de la ei de pe site in loc sa intre pe google frumos si sa ia de acolo )

Asa ca revenind la postul omului cu fake-urile lui sau nu. DECE comenteaza astia aiurea? dece ai vrea sa strici chiar daca e o afacere de rahat sau prea putin pt cineva sa faca asta pt 1 2 euro bla bla bla? DECE ?

Oamenii de pe warriorforum.com au tot felul de afaceri cat mai stupide si cat mai atractive pt public, ofera gratuit pt REVIEW la membrii VECHI din forum, iar aia comenteaza acolosi ii ridca postul in aer DECE ar face asta intr-un mod cat mai frumos ?

CA sa aiba TOTI posibilitatea de a face bani.

VOI ce posibilitate dati ma aici ? Cati dintre voi ati citit postul lu neme care saracu fierbe inima in el cand vede ca numai prostii se aduna aici si topicuri de calitate canci, pt ca multi oameni INCLUSIV EU comentam la posturi proaste, nu contribuim etc...si ne plangem ca aici sunt numai tzepari, sau deja mai bine zis va place sa intrati aici sa va descarcati de problemele de acasa sau de la servici sau de la scoala sau de unde BEEEP vreti voi si injurati aici pe toata lumea si va dati drept mari GURU.

Benny tu macar esti prost de gura dar contribuii cu ceva la forum. restul?

Va multumesc :)

Edited by trxtxx
ma bate gramatica:)
Link to comment
Share on other sites

Nu te mai da in spectacol ca tu si celalalt urla invidia in voi si dati close ca omul are si ban.

O sa umplu atunci rst-ul cu topicuri gen : vand program de schimbat status messenger 2013 cu 4 euro .Nu ai inteles ,astfel de "vanzatori" fut site-ul rst... In fine .
Edited by ovidelu47
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...