Jump to content
Dragos

Pareri despre Travian

Recommended Posts

cum adica privat ? licenta lor iar tu ce vei face?

Nu e asta prea important + ca trebuie sa fiu la subiect: am jucat travian doar pana la primele schimbari si nu prea am stat sa vad ce e acum dar din ce am auzit nu e crima dar nici mai bine cu mult nu e. Pentru cine stie sa joace e chiar un joc bun. Ce NU mi-a placut au fost multihunterii aia corupti care aveau si conturi si se ofticau ca alianta de pe 25 rupea primele 3 aliante printre care si ei (daca vreti detalii spuneti). Ceea ce a fost frumos a fost faptul ca puteai face ce si cand vroiai cu exceptia cand un MH nu te lasa sa accesezi serverul sa te atace el cu contul lui.

SFAT: baga si varianta 2x si 3x si 10x si normala daca tot faci sv deoarece tre sa aleaga fieare ce-i place :)

Daca ai si o traducere in alte limbi iti mai fac si eu reclama pe ici pe colo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

@ecou: Am inceput sa construiesc pe scriptul de la TravianX. Vor fi doua servere: unul clasic (v3) si unul normal (v4). Viteza de joc, aceasta va putea fi modificata de fiecare utilizator in parte si vor exista de asemenea si niste restrictii ca sa nu se atace jucatorii aiurea. In legatura cu MH, am gasit persoane ok care vor si pot sa se ocupe.

@H4ck3rPr4fz0rrr.: Vino atunci cu sugestii :)

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
@Synthesis eu am jucat travian de mult timp, si pot sa iti spun ca cea ce mia placut e V3, o fost cel mai reusit server. V4 cand lam vazut nici nu am mai jucat ;) Cand deschiz sv privat te rog da un pm sa vad cum ii :)

Te anunt. In principal in vara dau drumul la o versiune beta.

Link to comment
Share on other sites

Synthesis ori faci alt topic sa ne anunti pe toti, ori tot pe acest topic vii cu un comentariu pentru a fi lumea informata. Ca si idee: cum adica fiecare alege viteza ? Pe acelasi sv eu aleg 5x si unu normal spre exemplu... cum crezi tu ca va fi ala vreodata in fata mea ? Explica mai pe intelesul meu poate n-am citit bine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...