Jump to content
unbeliever

Cum sa inchizi un profil de facebook Functioneaza 100%

Recommended Posts

Fiind putin OffTopic...

Nu vad rostul prostiilor astora, cu stersul profilelor de Facebook si chestii de gen, care, dupa cum spunea cineva mai sus, constituie niste infractiuni extrem de urate.

Stau si ma intreb... Daca tot ai boala pe cineva, nu mai bine iei cheia de roti de la masina (sau alt obiect de gen) si ii faci in control dentar gratuit?... Daca i-l faci bine, nu are curaj sa umble prin tribunale si alte d-astea, cu siguranta...

Old school remains the best shit !

Link to comment
Share on other sites

salut am si eu o intrebare. i am facut dracia asta lu' un baiat de pe alt profil de al meu de facebook si azi afara se plangea ala ca i a fost sters contu . fraieru a dat la raport acolo ca i au spart hackeri profilu a facut 100 de mii de plangeri la facebook. sunt sanse sa patesc ceva ? ( puscarie pe viata , mascati , politie , dube toate prostiile )

Link to comment
Share on other sites

salut am si eu o intrebare. i am facut dracia asta lu' un baiat de pe alt profil de al meu de facebook si azi afara se plangea ala ca i a fost sters contu . fraieru a dat la raport acolo ca i au spart hackeri profilu a facut 100 de mii de plangeri la facebook. sunt sanse sa patesc ceva ? ( puscarie pe viata , mascati , politie , dube toate prostiile )

nu patesti nimic ba. nu te mai caca atata pe tine ;)

eram sigur (da ce zic sigur... 110% SIGUR) ca apuca toti bitangii prosti la thread-u' asta si incep sa inchida cont-uri, d-aia tutorialu' dupa HF era doar la zona VIP, sa nu apuce toti la el.

in fine

Link to comment
Share on other sites

@unbeliever Dupa ce ai citit tutorialu si l-ai pus la incercare, te-ai gandit ca nu mai e nimeni interesat de acesta si sa fie trecut la VIP. Bravo! De aia e dusa Romania pe "apa sambetei" , pentru ca jumatate din cetatenii acestei tari au o mentalitate ca a ta: "hai sa fie doar pentru mine, de restu ma doare-n pula!"

Edited by Coco93
Link to comment
Share on other sites

merge .. am incercat ?i eu ?i a mers ... ideea e c? trebuie s? o faci .. pentru reu?it? sut? la sut? atunci c?nd ?tii c? acea persoan? este plecat? la munte ?i nu mai intr? pe cont vreo 2 sau 3 zile .. E garanat c?-i va inchide contul sut? la sut? ...

Link to comment
Share on other sites

Va demonstrez cum sa inchizi un topic plin de prostie si sa il muti in cosul de gunoi?E mai simplu decat sa iti creezi un profil pe facebook dupa care ar trebui sa cauti acest topic ca sa stii cum sa iti inchizi un profil care desigur va ramane intrun tape de mirror.(E prea stupid, ma intreb cum de nu va dati seama sau nu doare prostia)Datele raman oricum pentru data mining dar unii totusi incearca sa scoata miezul prostiei la suprafata.Continuati pe cele mai penale forumuri nu aici ca scade iar din rank.Poate nu vi sa spus dar nu toleram prostia precum sistemul de invatamant si sistemul politic o fac.Pentru tolerarea prostiei au fost create deja destule forumuri , folositi-le nu imprastiati prostia in zone interzise.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...