Jump to content
iuly1997

Doizece Hack request

Recommended Posts

iuly1997 GRUPUL SCOLAR SF.MARIA (Galati)

14 ani

Mare bancher, ofera miliarde pentru un hack . o singura problema, nu are card , deci nu are nici PayPal .

sau poate si-a facut de curand, ca dupa 14 poti sa-ti faci.

hahhaha. ofera bani , 5 lei ne oferi , sau ? esti constient ca pentru un asemenea hack FUNCTIONAL platesti in jur de 2000 euro, 80 si ceva de milioane vechi adica ?

va vindeti casa ?

Link to comment
Share on other sites

iuly1997 GRUPUL SCOLAR SF.MARIA (Galati)

14 ani

Mare bancher, ofera miliarde pentru un hack . o singura problema, nu are card , deci nu are nici PayPal .

sau poate si-a facut de curand, ca dupa 14 poti sa-ti faci.

hahhaha. ofera bani , 5 lei ne oferi , sau ? esti constient ca pentru un asemenea hack FUNCTIONAL platesti in jur de 2000 euro, 80 si ceva de milioane vechi adica ?

va vindeti casa ?

2000 de euro?Tu esti mai prost ca el sincer...

Poate i-a facut tatal lui card , nu toti iau bataie de la parinti ca si tine, nu toti copii is chinuiti ca niste aniamile (dupa limbaju tau, cam asa ai fi).

@on UP pentru baietas, bafta cu "cumpararea" dar nu cred ca o sa gasesti pe cineva...

apropo cat oferi?asa de curios

Link to comment
Share on other sites

ar trebui sa - ti vezi de treaba ta si sa nu te bagi in discutii, zdreanto.

SA MOARA MA-TA FRAERE CA NU SE PLATESC 2000 EURO? am un tovaras care a platit 5.000 de euro pentru un soft cu ajutorul caruia joaca in cazino-uri online si softul si a scos banii triuplu in cateva luni.

programul la proba , apoi "full-ul" pentru bani. pustani de bani gata ca voi luam in pula zilnic .

dar un retardat ca tine care sta pe spatele lu' tasu toata ziua si consuma curent la calculator degeaba nu a auzit de asa sume, el tot cu 2 lei de pachetele e invatat.

Edited by e.Kum
Link to comment
Share on other sites

Daca exista cineva capabil sa faca asa ceva, sunt dispus sa platesc bine. Persoanele serioase va rog PM.

ce suma esti dispus sa oferi si pentru ce-ti trebuie ? stiu pe cineva ce se ocupa cu chestii din astea dar sub 200 euro pentru chestii mici nu lucreaza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...