Jump to content
giv

Buna ziua. Numele meu este giv.

Recommended Posts

Hai sa o lasam mai usor cu intrarea pe invitatie, multi dintre noi, am intrat aici pe gratis, si poate am gasit lucruri interesante sau nu. De ce sa restrictionezi accesul celorlalti? Te gandesti ca esti tu aici si gata, portile se inchid in urma ta... dale si celorlalti sansa pe care ai avut`o tu... Sunt multi care li`se rupe de statu pe forumuri, intra pe aici vad 5-10 posturi si se hotarasc sa isi faca cont, pana la momentul cand or sa vada "Invitation code:", iti zic sigur ca daca o sa fie asa, din toti cei care suntem acum, presupun ca doar stafful da invitati (da acel staff care nu prea are timp, pentru ca au si viata), or sa ramana 20-50 de oameni, forumul se privatizeaza, un alt user de aici ia in brate un host si un domain name, si face forumul rst2, care e public. toti or sa se duca acolo.

Nu mai bine ca vreti voi cu invitatie si .bla .bla faceti`va un alt forum, o alta comunitate unde sa fiti doar voi :) aici este forum public si asa sper sa ramana... multi skiddie, s`au ridicat pe umeri acestui forum ;) si nu e fair play sa nu ramana asa :)

Total gresit.

Nu staful da invitatii ci toti userii au posibilitatea sa invite alti useri.

Forumul nu se privatizeaza ci doar devine "exclusivist".

Aici nu discutam "bla bla"...

Tot public va fi forumul insa nu va mai posta orice ci doar userii care chiar au ceva de spus.

De ce sa restrictionezi accesul?

Simplu: este in folosul tuturor...

Link to comment
Share on other sites

Aha.. deci useri noobi o sa invite alti useri noobi?

Multi de aici au gasit forumul pe google, pana si eu.. nu cunosteam pe nimeni aici. Si nu as fi stat sa caut pe cineva de aici.. multi ar fi facut lafel :)

Pentru ca am impresia ca istoria se repeta, uite`te la hackpedia.info, unde aveai nevoie doar de aprobare la primele 2-3 posturi si nimic altceva :), e mort!

Adevarul este ca era doar calitate pe hackpedia.. dar au plecat cei care postau.. si asa a ramas :)

De ce sa fie exclusivist si sa nu fie al tuturor? Nu a dus`o rau asa cum a dus`o...

Mi`se rupe sincer, daca o sa fie cu invitatie sau fara...

Spun ca rst e doar o cale de "ridicare" a noobilor din noobarime...

Daca reusesti sa convingi stafful, bravo (ma refer la @tex :)) ).

Toate cele bune, no hard feelings :)

Link to comment
Share on other sites

giv

de-abia ai intrat pe rst si incepi sa dai sfaturi, sa regorganizezi forumul, invitatie, chestii etc

las-o mai usurel...

Fiecare face ce vrea ?i suport? consecin?ele. Eu unul nu v?d nimic r?u în critica constructiv?.

ON:

Bine ai venit, giv!

Link to comment
Share on other sites

giv

de-abia ai intrat pe rst si incepi sa dai sfaturi, sa regorganizezi forumul, invitatie, chestii etc

las-o mai usurel...

Omule eu propun imbunatatiri. Argumentat. Combate-ma. Argumentat.

Fiecare face ce vrea ?i suport? consecin?ele. Eu unul nu v?d nimic r?u în critica constructiv?.

ON:

Bine ai venit, giv!

Mersi boss!

Edited by giv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...