Jump to content
CristianRoflmao

[Vand]Metoda cum sa faci 20$+ pe zi

Recommended Posts

Salut,

Dupa lungi perioade de cercetare am ajuns la combinatia perfecta de facut banutzi pe net.Am creat un e-book legat de aceasta metoda care merge garantat 100%.

Aici aveti o imagine cu cartea nu are mult numa 5 pagini.

picture.png

Iar aici aveti castigurile mele in 4 zile :))

pic.png

Cei care doriti cartea dati-mi PM pentru mai multe detali.

Edited by CristianRoflmao
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Dupa lungi perioade de cercetare am ajuns la combinatia perfecta de facut banutzi pe net.Am creat un e-book legat de aceasta metoda care merge garantat 100%.

Aici aveti o imagine cu cartea nu are mult numa 5 pagini.

picture.png

Iar aici aveti castigurile mele in 4 zile :))

pic.png

Cei care doriti cartea dati-mi PM pentru mai multe detali.

uite care este parerea mea despre treaba asta,daca faci 20 de dolari pe zi din metoda asta de ce o mai vinzi?nu crezi ca daca vinzi aceasta metoda iti va afecta castigurile tale :-j.

Atat am avut de zis. :)

Link to comment
Share on other sites

uite care este parerea mea despre treaba asta,daca faci 20 de dolari pe zi din metoda asta de ce o mai vinzi?nu crezi ca daca vinzi aceasta metoda iti va afecta castigurile tale :-j.

Atat am avut de zis. :)

o mai vand deoarece vreau sa invat lumea cum sa faca bani,iar daca o vand nu cred ca imi va afecta castigurile fiindca o sa gasesc metode noi. :)

Link to comment
Share on other sites

Iau si eu metoda pe datorie, strang intr-o saptamana >100$ (fara sa stau prea mult la pc) si apoi iti dau banii pe care i-am castigat in saptamana aia, apoi ce castig mai departe pastrez eu, dar daca nu e asa atunci nu primesti nimic ok ?

Edited by cmiN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...