Jump to content
Legionbarry

BackTrack and Pentagon DDoSed

Recommended Posts

No shit?!

Pentru ca ai dat flood unui site oficial al unei distributii de linux (backtrack) ai ban permanent.

Labare, oamenii aia lucraza si distribuie GRATUIT distributia.

Ai dat tu repede click cu botu pe pula noastra. Te tine tactu acasa in italia si tu te scarpini la pula in fata calculatorului in loc sa faci ceva util.

E valabil pentru orice edu si site care ofera mirroring pentru proiecte open source sau distributii de linux. Nu considerati ca e de rahat ca site-urile de genul sa fie atacate ? Dati in plm flood la microsoft si la site-urile de manele.

Link to comment
Share on other sites

1.felicitari...softurile tale inca sunt in picioare...si functioneaza...

2...baietii care au dat comenturi mai sus au dreptate.100%...felicitari..ai busit pentagonu...dal in mortii lui..

dar linuxu...spre deosebire de jegosii de la microsoft....ei dau distributiile gratuit din cate stiu ei...

am fost in real zilele trecute si am gasit windows 7 ultimate la 250 de euro...in mortii mami lor...microsoft de jeguri infecte..

poate tu nu esti un baiat bun...esti unul rau...asa si trebuie...daca esti bun..esti prost..esti fraier..aia rai merg mai departe si au de toate...numai ca ai avut un moment de ratacire..si nu tia venit alceva in cap decat sa floodezi linux.org...

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...