Jump to content
v3ctor

Respect Bute in continuare !!

Recommended Posts

Boxul la nivel inalt nu e ca ala practicat intre ciobanii aia de-i vedeti la Local Kombat de Romania.

1. Planul de marketing din box sustine ca un meci de box are deobicei tur-retur, astfel, Bute fiind invins in aceasta "mansa", va invinge foarte probabil in "mansa retur", asa numita: revansa! De ce e maketingul asa? Ca se castiga bani din bilete, televizari, sponsori, pariuri, bla bla.

2. Jucatorul care pierde este sedat cu diverse chimicale (nu stiu precis) ca sa nu simta loviturile atat de tare, asta justifica starea lui Bute de oboseala, astenie. Se vedea pe fata lui ca e foarte lent, datorita sedativelor.

3. Bute a castigat 2 milioane de $. Va mai castiga 2 in revansa (chiar daca se sustine ca aceasta nu este prevazuta in contract, ea va fi). Dupa aceasta revansa e posibil sa isi incheie cariera cu o victorie.

4. Cota de la pariuri (K.O.) era mai mare de 4 daca nu ma insel. Deci e destul de clar de ce a pierdut Bute.

Link to comment
Share on other sites

ce copil p...t....face un post cica respect bute.....pana si cel mai nub om de aici de pe rst stie ca meciu a fost facatura...

asa ca domnule spune si mie cum adica...respect bute...daca el a vandut meciu?

Uite cum sta treaba nu fac postu asta ca sa ma dau eu mare guster sau sa captez atentia cuiva...eu am o cunostinta la interbox care imi spunea ca nu merge asa bine treaba pe acolo din lipsa de ""resurse""...toti de acolo fura bani de pe unde pot..

apoi dupa meciul cu bute..adica care la pierdut bute...mi-a zis ca problemele financiare sau rezolvat si nici nu o sa mai fie de acum mult timp inainte./.......asa ca stimate om care postezi rahaturi cu respect.....ce a vrut ala sa spuna?

tu ai auzit de pariurile din rusia si arabia ?sau bagat sume atat de mari pe infrangerea lui bute de sincer nici nu cred ca stii sa le citesti...jur numai suport..toti se dau cu parerea aici..:|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...