Jump to content
Draqi

Cum as putea da jos un referat

Recommended Posts

Salut baieti! A trecut ceva vreme de cand nu am mai trecut p'aici :D,asa ca va zic bine v-am regasit.

Am o mica-mare problema.Caut un proiect-referat pentru cineva si am gasit intr-un final pe un site,problema e ca site-ul respectiv s-a smecherit adica a pus sa platesti pentru a download-a proiectu' inainte nu era asa,oricum mi se pare o prostie,oamenii pun referate si tu ca om, sa download-ezi iara, tre' sa platesti aiurea..

M-am gandit la voi poate ma puteti ajuta cumva sa dau acel proiect jos link-ul este:

Proiect Masinile de Frezat si Dispozitivele Speciale de Prindere < Stiinta Materialelor | RegieLive (#207478)

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca si-ar bate cineva capul , cand tu ai putea sa platesti 2 eur cu ajutorul telefonului mobil pentrau a obtine 10 p sa poti downloda proiectul acela. Mentalitatea romneasca e sa poti lua totul MOKA....

Mentalitatea romanseasca e de asemenea sa faci bani din orice, in primul rand oameni posteaza acolo articolele si ei le "vand".

Mie personal nu mi se pare corect, doar daca probabil cei care posteaza articolele primesc de ex 1 punct per download sau ceva e mai ok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...