Jump to content
bt.ionut

Mulţi bani din cpa

Recommended Posts

Salutare, de curând am achizi?ionat o metod? interesant? pentru cpa, metoda este simpl?, e basic youtube îns? are ni?te trick-uri care te ajut? s? faci bani frumo?i, 100-200$ pe lun?, cu 1-2 fi?iere, ofer metoda celor care au peste 300 de post-uri ?i sunt referalii mei, ce trebuie s? face?i:

- V? înscrie?i ca reful meu pe dreamcash.org;

- Îmi trimite-?i PM cu mail nu cu yahoo id, ?i nick-ul cu care va-?i înscris pe dream.

- Maxim 5 refi.

soo 5/5

- Weedy92

- mihaim1980

- curiosul

- ab93

- radioarad

Am trimis metoda.

Dac? e cineva care nu a primit, s? îmi trimit? PM

Edited by bt.ionut
Link to comment
Share on other sites

Ca idee: daca dai metoda unuia singur care e refferalu tau si aluia ii functioneaza metoda, nu e treaba ok ? De ce trebuie sa ai 10 ref ?

Pentru c? vreau s? o ofer la mai mul?i, metoda e bun? ?i cât merge de ce s? nu profite orice ?

Am sc?zut num?rul de refi la 5.

Edited by bt.ionut
Link to comment
Share on other sites

Din cate am inteles site-ul este al unui roman, deci nu cred ca va tine mult.

De ce s? nu ?in? mult ? Dac? totul merge bine, chiar vine si un update, a scos toate ofertele mici, cea mai mic? e de 0.46, inainte era de 0.11.

UPDATE -- 1 REF.

Mâine trimit metoda la to?i, poate dup? 00.00

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare, poate stie cineva: Cum se pot inchiria survey-uri pentru toate tarile pentru ca aveam si eu in plan un astfel de site dar nu prea imi eset clar cu survey-urile!

Mersi!

NU am în?eles intrebare, send me a pm.

Rog s? nu mai posteze nimeni pân? când revin cu UPDATE - Metoda o voi trimite în aceast? seara sper, adic? mâine, dup? 00.00

Link to comment
Share on other sites

Metodele astea cu PPD prin YouTube sunt simple una ar fi:

Cauti un film por*o pe un site premium(gen:mofos.etc) il tai pana la partea unde se dezbraca gagica si il incarci pe youtube pe urma incarci videoclipul full altundeva si pui linkul de download prin sharecash sau ce folositi voi in descrierea videoclipului!

Nu am incercat medota pentru ca nu am nici timp nici chef am gasit-o undeva si parea sa functioneze! Totul tine de promovare!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...