Jump to content
bt.ionut

OpenWIki.RO

Recommended Posts

@[E]xPeRiEnCe Site-ul e deschis de pe 1, când sa propagat domeniul, articolele sunt originale, oricum voi scrie mai mult, normal....

@Ellimist defapt, trebuia s? fie un wiki, dar...

Merci pentru opinii.

Edited by bt.ionut
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Chiar mi-e necaz! E deprimant! Sa discuti despre blind sqli! Si sa primesti o palma.. deci nu-l aculta pe benny :)

App cred ca te-au ..... cocalarii!

Mr.killer * Leon * prof hacker *Casper * Tkl * Lito * Mr.spam * Magma *??? ????? * Injector * Claw * Foxy * Mr.anarshi * Mr.d3sk * Blcak Rose * Victime * Qassam hacker * K2ll3d * Zaiad-Dz * Mr.Black * Dr.Timor

No comment!!

Sper ca nu era un site despre pentesting!

Sau se poate accepta ideea. "Suntem la inceput"

Edited by kasmir
Link to comment
Share on other sites

Cum sa vorbesti in site-ul tau de pentesting, mai ales de sql injection, si sa primesti deface tot prin sql injection. Tie nu iti este umpic rusine de tine?

Jignesti lumea pe forum, te crezi superior, dar nu esti decat un prost! Esti din 2011 pe forum, nici un an nu ai, spamnezi ca un prost, postezi fara rost, chiar nu vad pe nimeni sa fie interesat de ce vorbesti tu, spui la altii ca nu am posturi pe forum, daca cer ajutor, pai mai bine imi cere ajutor unu care nu are posturi pe forum, dar macar are bunul simt sa nu posteze aberatii si sa faca off topic.

Pai tie nu tie rusine umpic de tine, arata-mi un post pe acest forum facut de tine, prin care ai ajutat cateva persoane cu ceva. Ai 330 de posturi, toate fara rost!

M-am coborat prea mult la nivelul tau! Esti prea prost sa existi!

Daca vrei sa stii cacatule, a fost o treaba din interior, cineva avea acces la ssh si a intrat cu havji, ia ramas log-ul la prost, cei de la ssnet sunt niste cacati la fel, ca tine, nu ti-am cerut parerea.

Felicitari bt.ionut - ai reusit sa instalezi un WordPress. Ce vrei sa comentez?

si tu ce vrei ?

Rog un mod sa inchida topicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...