Jump to content
vip22

VIP22-Hacking Song

Recommended Posts

Soo ..asa cu TinKode are propia piesa pusa pe un index atunci cand spargea vrun site..m-am gandit sa-mi fac si eu o piesa pentru indexul personal ..avand cunostinte in domeniul muzical am realizat o mica piesa defapt un remix in 30 minute acum astept parerile voastre.. Zippyshare.com - HACKED BY VIP22--TEAM SONG.mp3

NU ABUZATI DE OFF-TOPIC...puteti veni si voi cu creatiile personale...poate chiar un concurs

Link to comment
Share on other sites

Dc ma rog? In orice caz cu labareala nu am tangente ...am specificat de la inceput ca sunt amator in domeniu hacking..dar oricine invata ,vrei sa spui ca tu te-ai nascut invatat?

In loc sa-i invatati pe cei care nu stiu anumite chesti voi va bateti joc de voi in primul rand si de comunitatea asta care cineva a ridicat-o la un anumit stadiu

RUSINE

@shaggi:vorbele alea au fost in batjocora merci oricum

Edited by vip22
Link to comment
Share on other sites

^^ vezi tu, nu noi ne batem joc de comunitate, ci cei ca tine care se cred hackeri fara sa stie cel putin un limbaj de programare, voi astia care credeti ca hackingul consta in programe de hack, de spart parole(exista), si multe altele.

Si cand zic ca programele de spart parole exista ma refer la crackuirea hash-urilor, tot spart de parole este.

Inainte sa te crezi hacker incearca sa inveti cateva limbaje de programare. Eu inca nu am aflat ce inseamna hacker dar stiu ca am ajuns undeva unde stiu cum merg lucrurile cat de cat, si vreau sa ajung mai la baza, nu sa urc pe trepte fara sa cunosc principiile de functionare.

Link to comment
Share on other sites

Deci shaggi eu de cand am venit in comunitatea asta am specificat SUNT AMATOR,findca m-am axat pe muzica mai mult am fost DJ 4 ani si am inceput cu hackareala de 1 luna, DA folosesc HAVIJ pentru a sparge anumite site-uri ,nu mie rusine ..macar fac ceva nu ca altii facebook si mess

Link to comment
Share on other sites

Dc ma rog? In orice caz cu labareala nu am tangente ...am specificat de la inceput ca sunt amator in domeniu hacking..dar oricine invata ,vrei sa spui ca tu te-ai nascut invatat?

In loc sa-i invatati pe cei care nu stiu anumite chesti voi va bateti joc de voi in primul rand si de comunitatea asta care cineva a ridicat-o la un anumit stadiu

RUSINE

@shaggi:vorbele alea au fost in batjocora merci oricum

Prietene, comunitatea a fost ridicata la un anumit nivel, candva. Dar tipii ca tine o coboara sub nivelul marii.

Link to comment
Share on other sites

Deci shaggi eu de cand am venit in comunitatea asta am specificat SUNT AMATOR,findca m-am axat pe muzica mai mult am fost DJ 4 ani si am inceput cu hackareala de 1 luna, DA folosesc HAVIJ pentru a sparge anumite site-uri ,nu mie rusine ..macar fac ceva nu ca altii facebook si mess

Sa presupunem prin absurd ca eu stau pe facebook si mess 24/7, tot as fi mai ok decat un copil prost cu talente de hacker.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...