Jump to content
chioara3

Afla IP-ul celor cu care vorbiti pe Messenger / MSN / Skype / ETC !

Recommended Posts

Salut, astazi va voi prezenta un site care alfa ip-ul celorlalti si vi-l trimite pe adresa dumneavoastra de Gmail.

Sa incepem :D .

1. Intrati pe site-ul : How to find someones IP address

2. Introduceti-va adresa de Gmail la "Your Email Adress" si dati "Get Link"

3. Dupa ce ati dat "Get Link", va vor aparea niste site-uri pe care va trebuii sa le dati ceilalti ca sa le afle IP-ul.

ATENTIE!!! Victima trebuie sa dea click pe LINK!

De preferat, ca sa nu-si dea seama datii linkul cu Honda - Chats.

4. Cand victima a dat click pe link, imediat veti primii prin { GMAIL } un nou mail cu IP-ul victimei.

Daca am fost de folos, +1 rep, like si commenturi :).

Salut, chioara3.

Edited by chioara3
Link to comment
Share on other sites

esti sigur?

ideea mea e de 1000% mai buna de a afla ip-ul doar ca trebuie sa dea click pe link, siteul ala abea se incarca

Mie mi se incarca foarte bine site-ul acela.Poate ai net de la unguri.

Oricum ai putea face pe oricine sa dea click pe un link,short url,ii spui ca sunt poze cu polonic in pizda goala,da click tot forumul.

Link to comment
Share on other sites

nu e mai simplu un .php cu :

<?php

$ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];

$pagina = $_SERVER['REQUEST_URI'];

$datum = date("d-m-y / H:i:s");

$invoegen = $datum . " - " . $ip . " - " . $pagina . "<br />";

$fopen = fopen("ips.html", "a");

fwrite($fopen, $invoegen);

fclose($fopen);

?>

si alaturi un ips.html , urcate pe un host gratuit?victima trebuie sa ajunga in www.site.com/script.php

pentru a evita un link cu un nume atat de direct puteti pune morideras.php sau lol.php. ip cu ora si pagina accesata le gasiti in ips.html .

Usage: dati link www.site.com/morideras.php cui vreti sa ii aflati ip si dupa ce da un simplu clik aveti ip in ips.html, mai precis: www.site.com/ips.html

Link to comment
Share on other sites

:)))) Nu se conecteaza deloc, si in plus, imi zice ca nu sunt bune loginurile mele.

Da, am observat ca pe host daca bagi botul tau pe unele id-uri da eroare, iar pe altele nu cand se logheaza. Probabil e de la ip. Am sa caut totusi o rezolvare. Din cate am testat si din cate au spus si altii merge ok. Aplicatia se baza pe ideea lui totti93

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...