Jump to content
Hombre

Radu Banciu sau Mircea Badea?

Recommended Posts

Pe cine prefera?i mai mult?

Pe Radu Banciu care are emisiunea Lumea lui Banciu de pe B1 sau pe Badea care toat? lumea ?tie ce face?

Eu personal îl prefer pe Banciu decat pe jegul ?la de Badea,are o singur? fraz? cu ?mecherul lui natural ?i pe aia o spune mereu la emisiunea lui de 2 bani.Radu Banciu reu?e?te s? fac? de râs trust-ul INTACT cu destule argumente solide, nu dând din gur? degeaba ca Badea,dar p?cat c? nu îl urm?re?te mult? lume.Deasemenea zice ?i lucrurile direct cum ar trebui spuse în aceast? ?ar? nu cum fac al?i pupincuri?ti ca de exemplul cazul cu Huidu când toti ziceau "Vai ce p?cat,mare om cu o mare carier?,p?cat de el" el spunea c? Huidu este un tâmpit pentru ce a f?cut ?i nici macar nu a f?cut pu?c?rie.

A?tept ?i p?rerile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, Banciu le-o da la "caca" la toti, le spune pe fa?a tot ce are de spus.

Si eu le-as spune ce am de spus, dar eu nu sunt om de media.

Adica parerea lor o asculta ZECI/SUTE DE MII de oameni, OAMENI RATATI = INFLUENTABILI.

Si plecand de la asta ajungeti voi sa credeti toate rahaturile ce vi le baga pe gat mass-media.

Sunteti fanii un astfel de oameni? Sunteti pierduti, influentati, indoctrinati. GANDITI SINGURI SCLAVILOR.

Link to comment
Share on other sites

Este foarte greu sa traiesti in lumea asta, mai ales in romania, pentru ca peste tot exista numai manipulatori de mana-doua, nici nu stii ce sa mai crezi, nu stii ce este sau nu adevarat. Treaba asta, m-as multumi s-o inteleaga macar oameni care citesc acest topic!

Oameni buni, in romania, exista manipulare! MAnipulare! Toti de pe la televizor sunt niste nenorociti, care isi urmaresc interesele propii, de la banciu pana la badea, toti se folosesc de calitatea lor de "oratori tv" sa manipuleze lumea, sa-si atinga scopurile,

bai oameni buni treziti-va! Nu va mai uitati ma' la televizoare pe emisiuni gen badea sau banciu. Numai prin noi pot disparea acesti oameni, nu au raiting= numai exista! Stingeti televizoru, daca va plictiseste un discovery, animal planet, n.geografic sau uitativa la fox-kids, cartoon, altceva inafara de emisiunile ratatilor astora! Pe mine nu ma influentzeaza, pe voi nu va influenteaza, daca va uitati la ele, dar pe altii o sa poata! Oameni astia traiesc doar prin faptu' ca voi va uitati la ei, chiar daca spuneti ca ma uit la el sa-l vad cat este de prost!

Am atata ura pe emisiunile aste tv, ca au inceput sa influenteze lumea!

Pai cum sa spui ma tu cetatean roman, ca a fost ok, ceace a facut usl-ul. Pai cetateanul ala roman spune ca este ok, pentru ca s-a uitat la tv, pe banciu sau badea sau realitatea, sau ce naiba de tv-uri mai sunt, a fost manipulat, iau fost prezentate numai "babauri".

Incetati sa va mai uitati la emisiuni de cacat, incercati sa influentati si voi alte persoane sa nu se mai uite la emisiuni de acest gen' pentru ca o sa prosteasca lumea.

Link to comment
Share on other sites

Si eu le-as spune ce am de spus, dar eu nu sunt om de media.

Adica parerea lor o asculta ZECI/SUTE DE MII de oameni, OAMENI RATATI = INFLUENTABILI.

Si plecand de la asta ajungeti voi sa credeti toate rahaturile ce vi le baga pe gat mass-media.

Sunteti fanii un astfel de oameni? Sunteti pierduti, influentati, indoctrinati. GANDITI SINGURI SCLAVILOR.

No words... pacat ca nu pot reactiona la acest "paragraf".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...