Jump to content
puradino

Yahoo Messenger Flooder v1

Recommended Posts

Salut !

Va prezint un flooder , care poate sa scoata oamenii de pe mess daca aveti multi boti !

Intrati in .exe si dati load la un fisier .txt cu boti in el. Dupaia dati load, si jos veti vedea care buti sunt conectati !

Boti din fisierul .txt trebuie sa fie sub forma : username : passord (fara space intre username si ":" si ":" password) ! ex: uniddemess:tastatura (uniddemess-> username, tastatura-> parola)

100% safe no viruses ! Scanat si incercat !

Download link -> [moderat]

O sa pun si un IDMaker pentru yahoo cand va fi gata :)

Sper sa va placa :)

VirusTotal Scan -> [moderat]

Si ce daca am 1 post? :| O sa fac mai multe cu timpu, nu sunt post hunter :)

Datimi id-ul vostru de mess va fac si poze de acuma inainte, mie imi merge 100% voua nu stiu de ce nu va merge... si in legatura cu adf.ly, pun acolo pentru ca e shortnes link, nu stiu ce u va place voua, dati skip ad si asta e... deacuma inainte va fac poze la fiecare hack care mie imi merge, apropo, aveti nevoie de boti pentru program

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

E o coincidenta ca ai doar 1 post si asta facut aici?

OFF: Posibil, poate sunt un cont clona facut de tipul asta care a pus flooderul ca sa luati keylogger-ul meu si sa va distrug calculatorul.

ON: Eu am nevoie doar de ce se publica, si folosesc contul doar pentru download, ceea ce fac multi dintre utilizatorii de pe forum, crezi ce vrei. Cum spune regulamentul, aici se fac multe discriminari si nu vreau sa ne certam. Bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Aleu, sa crezi ca sunt geosh ?=)) da sunt geosh si toti ati luat keyloggeru meu, doamne ma, uitete la ip, sa vezi ca sunt diferite, la email... doamne :| ma rog, nu vreau sa ne certam...

LOOL Ellimist, al tau e .rar si al meu e .exe tzeapa, ai pus la scan un keylogger ca sa zici ca vam dat si voua, uitativa la scanul meu e .exe si la scanul lui e .rar... mda...

Edited by puradino
Link to comment
Share on other sites

ok gata, fara alt off topic, eu nu sunt geosh ! si fisierul scanat de mine e cel adevarat adica .exe ! Ellimist ce ai scannat tu e .rar nu are nicio treaba... si numi zi mie ca dll-urile au virusi... ma rog... oricum eu vroiam de mult intr-o comuntiatea calumea ca asta, si dece sa imi stric sansa de a ramane aici, doar pentru e pune un keylogger intrun fisier? stati calmi, nu patiti nimic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...