Jump to content
toica

Bani de buzunar, 150$/saptamana

Recommended Posts


dfdj5z.png

Este nou `joc` browser, recent lansat. Totodata, acest joc iti poate aduce diferite beneficii.


Sincer, nici mie nu mi-a venit sa cred ca pot castiga o suma de bani (mica, dar totusi e ceva) din acest site. Intr-o zi, m-am lovit extrem de tare de acea stare de `plictis` incat am zis sa vad despre ce este vorba. Intr-un final, am realizat ca timpul pierdut mi-a adus unele beneficii. Ideea de baza a siteului este de a `domina` cat mai multe domenii web. Pentru a-ti pune `amprenta` sau a `marca` diferite domenii trebuie sa instalezi un plugin pe browserul care il folosesti. Daca nimeni nu a `marcat` acel site, tu `esti detinatorul lui`.

Mai jos v-am explicat in mare despre ce este vorba si cum poti sa faci bani din urma acestui site. Eu intr-o saptamana am facut 20$, petrecand foarte putin timp pe site-ul respectiv. TU poti sa faci de la 150$ pana la 5$ pe saptamana!

Probabil majoritatea stiti despre acest site. Eu, va pot ajuta si sa va explic unele chestii atata timp cat va inregistrati pe `link-ul meu` care vi-l pot trimite prin PM (doritorii sa lase reply).

P.S: Pentru cei care zic ca este reclama sau stiti de existenta acestui site, rog insistent sa va abtineti de la postat.

* Ce trebuia sa fac? Cum castig?

Pe acest site, exista trei campionate, fiecare avand cate un top. Detinatorii siteului platesc prin intermediul PayPal in fiecare vineri orice individ din top (banii pe care ii castigi sunt in functie de pozitia ocupata in top) care are mai mult de 5$. In fiecare luni, topurile de la fiecare campionat sunt resetate. Asadar, campionatele respective sunt urmatoarele:

xpdenl.png

bullet_go.png `The Tournament of Friends` - invita cat mai multi prieteni pe site

bullet_go.png `The Tournament of Arrivals` - `marcheaz?` cat mai multe siteuri

bullet_go.png `The Tournament of Exploration` - navigheaza pe cat mai multe siteuri

Poti sa participi la toate campionatele, nu exista absolut nici o limita.

* O sa fiu platit? Pierd timpul degeaba?

Da, esti platit prin PayPal. Cu siguranta nu o sa iti para rau pentru efortul depus atata timp cat primestii niste `bani de buzunar` (de la 50$ pana la 5$/top) care poti sa-i folosesti la diferite plati in mediul online.

* Dovezi de plata?

In acest caz, probabil eu sunt dovada clara. Acum cateva zile, am primit 20$ (am petrecut FOARTE PUTIN TIMP PE SITE).

346t21c.png

8rUN4.png

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

nu va mai chinuiti sa ii trimiteti pm ,asta e "google.com:sitizens" mi-am dat seama dupa acele butoane pe care le-a atasat ca imagine,si necenzuarea adresei de email,am primit si eu de la ei cativa dolari,pe care i-am facut cu metode ilegale:)) .

Sfat: nu e bun mai de nimic, prietene cand scoti 150 $ pe saptamana fane o poza si posteaza aici.

EDIT:

Nu e bun pentru ca ,cu fileice castigi cate 30 $ pe zi.

Cine nu o sa ma creada ca timpul petrecut pe site-ul sitizens e o mare prostie ,sa incerce.

Edited by FiliBlox
Link to comment
Share on other sites

ai facut si post , mi-ai dat si pm , ti-am explicat si prin pm iti explic si aici

sitizen plateste locul pe care esti in clasament la sfarsitul rundei in functie de :

Places: Prizes:

1st $50

2nd $25

3th $15

4th $14

5th $13

6th $12

7th $11

8th $10

9th $9

10th $8

11-13th $7

14-16th $6

17-20th $5

21-30th $3

31-40th $2

41-60th $1.50

61-80th $1

81-100th $.50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...