Jump to content
amazon

Castiga 180$ foarte usor in amazon.com !!

Recommended Posts

Citeam azi pe reddit, cand dintr-o data am dat de un articol foarte interesant! In acel articol era un website, din care poti castiga foarte foarte usor de la 10$ pana la 180$ pe Amazon.com

Ce trebuie sa faci?

Foarte simplu, trebuie doar sa iti rogi prietenii sa se inregistreze pe linkul tau de refferal, defapt ei trebuie sa se inregistreze cu facebookul, mai exact sa se logheze cu el pe acel website.

# Cum obti link de refferal .

1.Intri -> // edit: intrii la mata ... in curte, cu sania. Nu ai voie cu link-uri dinalea naspete aici.

2.Dai click pe Join (sus in dreapta)

3.Te loghezi cu FaceBook-ul ! ( ii dai allow/permite cand te intreaba ! )

Odata ce ai facut asta ti-ai creat propriul cont cu referal , apoi mergeti la Rewards din meniu si aveti acolo cele 4 cupoane, pur si simplu ii rugati pe prietenii vostrii sa se inregistreze pe linkul dumneavoastra pentru a debloca cupoanele!

*Link-ul se afla sub cupoane ( este acelasi pentru toate 4 )

Cum functioneaza?

Incepi de la 10$ amazon gift card. Pentru a primi acel cupon, trebuie sa iti rogi 10 prieteni sa se inregistreze pe linkul tau de refferal. Foarte tare, am zis hai, sa ii dau o sansa. Mi-am reugat 10 prieteni, s-au inregistrat, si dintr-o data apare cuponul!

16oBW

(In poza este expirat deoarece l-am folosit deja)

Am zis hai sa incerc sa il pun pe amazon si ghici ce? A mers

16oDr

Urmatorul prag era 20$, trebuia sa se mai inregistreze inca 10 prieteni, asa ca am facut si asta!

16oEB

L-am incercat pe amazon

16oGu

Cel de al treilea prag era la 50$, am zis hai sa incerc sa fac si asta! Mai aveam nevoie de inca 30 de prieteni, cu greu am facut.

16oHI

Si am reusit! La fel si pe Amazon, si a fost valid!

16oIH

Si asa am castigat azi 80$ pe Amazon! Urmatorul prag este la 100$! Care este si maximum. M-am gandit sa va dezvaluiesc aceasta metoda si voua! Singura rugaminte este sa va inregistrati pe linkul meu de refferal.

16oQV

# Nu ai inteles ceva imi reply

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Esti sigur de asta ?

Uitate la topicu ala "jalnic" prezentat si uitate la al meu ..... in fine :-j

Sa inteleg ca te-ai inregistrat la noi pentru a pune un link cu referal? Altfel nu vad de ce ti-ai fi ales chiar 'amazon' ca nickname.

Scenariu: Ai cautat pe google daca mai prezinta cineva treaba, ai gasit RST, ti-ai facut repede un account la plezneala, si hop cu link-ul cu ref.

PS: Sa nu spui ca din graba ai facut doua greseli in postul asta ? "Uitate" este 'uita-te' - probabil nu inveti prea multa gramatica ascultand manele

Deci, ce e mai jalnic, threadul omului care are 1 an la noi pe forum sau al unui mucea care intra sa faca spam in speranta ca-l va cuprinde fericirea cu cei 2-3 euro castigati pe luna din link-uri afiliate ?

Ban permanent, link sters si thread inchis.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...