Jump to content
user567

RPD Checker

Recommended Posts

Foarte probabil sa fie fake, de unde sa ia ram / cpu etc?

LE: Din cate se vede din cilp ruleaza ceva pe hostul respectiv si asa face rost de info. Oricum daca ar avea idee cineva de aici cata munca necesita treaba asta (presupunand ca are download & run rate bun ) ar intelege ca tre sa fii idiot sa publici asa ceva ( ca si developer ) fara nici un backdoor.

Edited by phreak
Link to comment
Share on other sites

Foarte probabil sa fie fake, de unde sa ia ram / cpu etc?

LE: Din cate se vede din cilp ruleaza ceva pe hostul respectiv si asa face rost de info. Oricum daca ar avea idee cineva de aici cata munca necesita treaba asta (presupunand ca are download & run rate bun ) ar intelege ca tre sa fii idiot sa publici asa ceva ( ca si developer ) fara nici un backdoor.

Eu al folosesc sa verific rpd daca merge login, faza cu info nu am folosito niciodata.

Isi face un hdd virtual in rpd si de acolo al executa... eu foloseam functia asta sa dau execute la keyloger in mod automat pe rpd.

Oricum am platit 100 usd pentru programul asta.

Link to comment
Share on other sites

Mie nu mi-a mers. Am testat pe Win8 x64, XP x86, Win Server 2008 R2 x64. Imi arata un ID si imi cere cod de activare. Dau ok si se inchide. Am incercat sa bag ceva la codul de activare si face la fel -se inchide fara sa mai apara nimic-.

Daca nu iti merge nu am ce sai fac ... la mine merge pe mai multe pc fara probleme.

Am windows 7

Link to comment
Share on other sites

Eu al folosesc sa verific rpd daca merge login, faza cu info nu am folosito niciodata.

Isi face un hdd virtual in rpd si de acolo al executa... eu foloseam functia asta sa dau execute la keyloger in mod automat pe rpd.

Oricum am platit 100 usd pentru programul asta.

Cam la ce procentaj reusea sa-ti ruleze keyloggerul si pe cate hosturi ai incercat?

Se intampla pe anumite hosturi sa nu mearga loginul? adica sa se deschida si sa nu incerce user/pass.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...