Jump to content
DogerHacker1991

New tutorial ( Anti destroy + anti fuckoff )

Recommended Posts

Am vazut un cacat de tutorial.. inainte care il detest foarte mult ! si nu e bine . e foarte greu pentru cei incepatori uitati aici un tutorial nou si . foarte usor !!

1 : [ inainte de toate va asigurati.. La orice config merge.. inainte va asigurati sa nu fie piratat de fuckoff s-au destroy ]

Autor : DogerHackers1991 [ Creat in 7.10.2012 ]

2 : pt cei cu steam va bagati in , Steam / Userdata / Nume / Counter Strike / Csstrike /

3 : Click dreapta pe Config.Cfg si pe properties vedeti in jos READ ONLY si HiDDEN [ Bifati read only ] sa nu cumva sa dati pe hidden . daka dati pe hiden va disparea. acel fisier ! [ de ce sa bifam read - only?? ] Pentru ca. cand bifezi read - only se salveaza.. toate configurarile.. nebanate s-au nepiratate se salveaza ! Si cand iei fuckoff s-au destroy doar iesi din cs te bagi iar . si merge !! O zi buna . Sper sa va fi fost de ajutor

Edited by DogerHacker1991
Link to comment
Share on other sites

1. ca configul is missing no dl dam click dreapta pe ce?

2. what the fuck is this shit??

3.pentru ca cand bifezi, incearca sa-ti faci publicitate pe redtube in curand te ia google in primire, daca unii fac share la ultimele lor proiecte, tu ce draq incerci sa faci cu un amarat de config, eu zic ca ai gresit forumul, go la scranciub!!!

Edited by me.mello
Link to comment
Share on other sites


Orice hack .. metin , cs , Steam-uri .. Ca sa hackuiesc un membru s-au s-ai fur id-ul de steam s-au de mes ! Care vrea.. e ieftin 2 euro ! Hackuiesc si fur steam-uri pe 2 euro ! Care vrea.
Orice hack , legat de steam. , cs , metin-uri il gasiti la mn !
Fur si cont-uri de metin pe 2 euro !

Daca iti raspund la acest thread de cacat prin insasi semnatura ta, ai intelege ce vreau sa zic?

Edited by dekeeu
Link to comment
Share on other sites

Mai poti face double post mult ?

Dupa cum ai scris imi dau seama ca joci metin 2 si asculti manele ...

Nu joc metin doar vreau sa ajut.. eu m-am lasat de metin2ro acum 2 ani ... Si cum am spus imi cer scuze.. :| pentru greselile.. fakte sper sa.. fiu iertat:| si nu ascult manele !

Imi cer mii de scuze.. pentru greselile facute.. si le-am editat. sper sa fiu iertat . Va urez o zi buna.. O sa particip.. la Games Hack o sa postez . Hack-uri acolo despre metin .. A doua oara.. imi cer mii de scuze

Edited by DogerHacker1991
Link to comment
Share on other sites

ON: Daca aveti steam e suficient sa stergeti config.cfg si configul vostru sa fie nume.cfg apoi numai cat dati exec nume.cfg si gata.

OFF: Ca nu m-am putut abtine..

Nu joc metin doar vreau sa ajut.. eu m-am lasat de metin2ro acum 2 ani
Imi dau seama =)))))
Orice hack .. metin , cs , Steam-uri .. Ca sa hackuiesc un membru s-au s-ai fur id-ul de steam s-au de mes ! Care vrea.. e ieftin 2 euro ! Hackuiesc si fur steam-uri pe 2 euro ! Care vrea.

Orice hack , legat de steam. , cs , metin-uri il gasiti la mn !

Fur si cont-uri de metin pe 2 euro !

Ghiceste cineva ce mai face pe 2 euro?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...