Jump to content
bc-vnt

Mesaj LIVE de la EXTRATEREȘTRI. Experții nu îl pot EXPLICA: ”Am venit să vă avertizăm

Recommended Posts

Timp de cinci minute, mesajul ”a suprapus” vocea prezentatorului de ?tiri. Jurnalistul nu a ?tiut cum s? reac?ioneze ?i a continuat ca de obicei, în timp ce vocea vorbea încet ?i calm.

O emisiune de televiziune în Anglia, pe 26 noiembrie 1977, în re?eaua Southern ITV (care cuprinde Londra de Sud ?i Sud-Est). Un mesaj difuzat la ora 17:12, în timpul ?tirilor de sear?, noteaz? martinfrost.ws. Timp de cinci minute, mesajul ”a suprapus” vocea prezentatorului de ?tiri, Ivor Mills.

Nu mai pu?in de 5 emi??toare au fost deturnate în acela?i timp, r?spândite pe distan?e mari, iar Autorit??ile Independente ale Audiovizualului nu au fost con?tiente de faptul c? mesajul este superior semnalului lor, a?a c? emi??toarele au fost oprite imediat. Presa a notat c? acest lucru este posibil s? se fi întâmplat deoarece semnalul major nu a fost de natur? terestr?.

extraterestru_32dc372571_7c698fe9dd.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=FQNQEzsekHw&feature=player_embedded#!

http://www.evz.ro/detalii/stiri/mesaj-extraterestru-live-1010749.html?utm_source=RTV&utm_medium=FB&utm_campaign=FB-Post

Link to comment
Share on other sites

cum adica nu vrei sa-l vezi pe Sfantul Petru ?

sfantu petru Nu Exista

Am fost saptamana trecuta la o inmormantare .... nu se mai termina frateeeeee, a tinut preotul ala burtos in biserica 100 si ceva de oameni in picioare o ora jumate ca sa zica el de 5 ori acelasi lucru...well fuck that am iesit de 5 ori la tigara si tot nu terminase. Apoi mai vroia sa, sarut si mana mortului si o icoana care a mai fost sarutata inaintea mea de vreo 50 de persoane printre care si 3 babe sifilitice GTFO with that bullshit.

Let the religious games begin ! :)

Link to comment
Share on other sites

sfantu petru Nu Exista

Am fost saptamana trecuta la o inmormantare .... nu se mai termina frateeeeee, a tinut preotul ala burtos in biserica 100 si ceva de oameni in picioare o ora jumate ca sa zica el de 5 ori acelasi lucru...well fuck that am iesit de 5 ori la tigara si tot nu terminase. Apoi mai vroia sa, sarut si mana mortului si o icoana care a mai fost sarutata inaintea mea de vreo 50 de persoane printre care si 3 babe sifilitice GTFO with that bullshit.

Let the religious games begin ! :)

vezi ca sunt si preoti pe forum, se aduna toti intr-o duminica si se roaga la Dumnezeu sa-ti pice netul si cine stie... da dumnezeu un fulger in routerul tau si iti moare tot cartierul

Link to comment
Share on other sites

^ nu stiu de unde dracu ai aparut, dar ai figuri cam multe

si schimba semnatura aia ca e stupida [ 1 dau scroll mult, 2 se incarca greu pe mobile prin 3g]

Nimeni nu umbla cu figuri pe aici, probabil figuri de stil, dar revenind pe ale tale meleaguri, cele ale figurilor si figurantilor daca te deranjeaza signature-ul meu, instaleaza adblock plus si dai block la imagine si gata, m-ai rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...