Jump to content
ZeroCold

BetaCode - Blog IT

Recommended Posts

BetaCode este un site/blog IT destinat studentilor de la info/calculatoare/etc. si nu numai.

Deocamdata ma ocup doar eu de el, postez tutoriale, articole, stiri it... voi incerca sa creez o baza de date cu probleme rezolvate in C/C++, PHP, Java etc.

Am planuri mari cu el, vreau sa formez o echipa, sa scoatem cateva proiecte marca BetaCode.

Adresa: BetaCode - Blog IT | Programare | Tutoriale | Stiri IT

Cine vrea sa faca schimb de link-uri, rss feed-uri si alte alea sa imi dea pm.

Daca are cineva exces de timp liber si vrea sa faca ceva util sa imi dea pm.

Pareri? pro, contra? sugestii?

Ce ati schimba/adauga la el?

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Are domeniu, are si design mai are nevoie doar de continut.

Daca e pe note, ai un 8 de la mine :D

Daca faci si o echipa de autoit , eu ma bag , momentan stiu prea putin C++ pentru a intra intr-o echipa si o sa ma apuc din nou de invatat c++ dupa ce termin inca 4 proiecte in autoit.

Stiu, continut pe parcurs, nu il pot umple dintr-o data (+ ca ma ocup singur), abia l-am deschis de 2 saptamani. Nu cred ca va fi o echipa de autoit (nu m-a interesat limbajul), dar cine stie...

@all, Multumesc! :))

Link to comment
Share on other sites

Cand am vazut titlul topicului m-am gandit ca e vorba de inca o porcarie de blog IT, dar... m-am inselat.

Imi place ca ai targetat o varsta si un profil. Designul este bun, nu incurca cititorul, place ochiului.

Ca sfaturi:

- nu mai posta programe/bucati de cod fara comentarii inline; sunt greu de urmarit, plictisitoare, iar incepatorii nu le vor intelege.

- incearca mai intens sa-ti creezi o echipa care sa te ajute cu continut original; iti va fi greu sa te ocupi singur de continut.

Like++ pentru lista de subscriberi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...