Jump to content
megatyper

Cel mai bun Paid per download ! [Dovada+metode ]

Recommended Posts

Inscrieti-va aici :

DreamCash L.L.C.

Dreamcash este cel mai bun site PPD la acest moment ! Si este romanesc !!

Ofera pana la 16$ pe download , rata minima e de 0.15 pentru Indonezia, restul tarilor sunt platite foarte bine.

Minimul de plata este 10$ iar plata se face pe data de 7 a fiecarei luni !

Puteti sa folositi 3 metode !

1. Metoda Youtube

Uploadati 10-20 videoclipuri si faceti minim 30000 vizualizari ( utilizati traffix exchange ), Incercati sa puneti videoclipuri despre hackuri, programe , conturi bla bla ( Alegeti voi nisele)

Puneti in descrierea videoclipului adresa de download Dreamcash !

2. Metoda torrentelor

Uploadati 200-300 torrente . Incercati sa va axati pe : Filme , hackuri , crackuri .. etc

Exemplu : Fa o arhiva a unui film, paroleazo, pune parola intr-un notepad si urco pe dreamcash , copiaza linkul de la dreamcash si pune-l intr-un fisier readme . Vei avea acum arhiva parolata a filmului + readme cu adresa dreamcash. Arhiveaza aceste 2 fisiere iar de data asta fara parola . Fa torrentul si uploadeaza-l pe : fenopy , monova , torrentfunk etc. REPETA ACEST PAS pentru fiecare torrent in parte !

Dovada de luna asta !

Zatarra edit: Fara ref.

o08d2.jpg

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Buna, eu am constatat ca inainte de download pe dreamcash trebuie sa completezi niste formulare cu IQ horoscop si de astea, eu zic ca asta face ca vizitatorii sa mearga mai departe fara nici un download.

doar la romani apare asa, dar stai linistit ca americanii introduc orice data ca sa obtina ce vor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...