Jump to content
bt.ionut

Fisa medica scoala de soferi - test antidrog ?

Recommended Posts

Vreau sa ma inscriu la scoala de soferi si tre' sa ma duc sa fac fisa medicala, insa de curand am fumat ceva, va fi semnalat in fisa medicala precum ca as fi consumat ?

Am intrebat si eu pe ici'pe acolo dar toata lumea mia zis ca DA ! Nu sunt sigur si pe google nu am gasit nimic, sau nu am cautat cum trebuie, vreau sa imi raspunda cineva care a trecut prin asta, sau sa inscris la scoala de curand;

Thanks

Link to comment
Share on other sites

stai linistit, analizele nu sunt foarte detaliate, iti ia sange ce e adevarat dar nu cred ca o sa ii intereseze asa tare daca iti gaseste THC in sange. important e sa treci de alte teste:ORL, Oftalmologie, Neurologie, Ortopedie, Medicin? Intern?, Ginecologie (în cazul femeilor), Psihiatrie. În plus, se cere ?i VDRL, analiza de sânge prin care se depisteaz? sifilisul.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu va fi semnalat nimic in fisa medicala, nu faci analize, in care va fi semnalat ca ai consumat substante. Ai fumat iarba? N-ai nici pe dracu, atat timp cat nu ai tras pe nas, injectat. Nu mergi tu sa faci fisa medicala, ii oferi la instructor un 250 de ron si se ocupa el de tot.

Link to comment
Share on other sites

stai linistit, analizele nu sunt foarte detaliate, iti ia sange ce e adevarat dar nu cred ca o sa ii intereseze asa tare daca iti gaseste THC in sange. important e sa treci de alte teste:ORL, Oftalmologie, Neurologie, Ortopedie, Medicin? Intern?, Ginecologie (în cazul femeilor), Psihiatrie. În plus, se cere ?i VDRL, analiza de sânge prin care se depisteaz? sifilisul.

Nustiti cand de usurat ma simt, mai ales ca sunt un consumator inrait. Cat despre sifilis nu cred co'i avea :-S cine plm mai stie :))

@ merci pt raspuns; voi lua in considerare toate posibilitatile;

Link to comment
Share on other sites

Fara nici o legatura, era un nene de la SRI pe aici.

Am si eu un amic care fumeaza de sparge iarba, si recent a dat pentru scoala de soferi. Nu stiu daca inca i-au facut analizele, dar o sa-l intreb, si daca-mi aduc aminte iti zic.

Futul in gura de SRI;

Ok, merci mult;

Link to comment
Share on other sites

OK, eu stiu daca am norocul sa imi puna stampile "din burta" insa cu siguranta voi incerca, insa heroia in testul de sange normal se vede/cunoaste nici nustiu cum sa ma exprim.

@Merci pentru raspuns;

Acum am vazut ca ai mentionat de heroina, stai in banca ta, nu de alta dar vei lasa copii orfani, oameni amarati. Daca te-ai dat pe heroina nu mai ai scapare. Esti/vei fi dependent si ajungi la alte necazuri.

Link to comment
Share on other sites

Acum am vazut ca ai mentionat de heroina, stai in banca ta, nu de alta dar vei lasa copii orfani, oameni amarati. Daca te-ai dat pe heroina nu mai ai scapare. Esti/vei fi dependent si ajungi la alte necazuri.

Deviezi de la subiect, staii chil ca nu sunt dependent, inca... doar de iarba;

Link to comment
Share on other sites

In primul rand iarba nu creeaza dependenta...din cate stiu nu se mai face analizele la sange...ultima oara cand am fost cu un prieten de i-am arata unde ce si cum sa faca nu a mai facut la sange...deci daca nu se face la sange nu are cum sa de-a de tine dor daca inainte sa intri la ea bagi un cui asa naravas =)) atunci o sa ii zici ca tu nu nu nu nu faci asa ceva =))daca o sa mai fii instare :D.

Link to comment
Share on other sites

Mai da-te-n mortii tai cu povestile tale de adormit copiii, cu heroina pizdii ma-tii de copil cordit. Ce te-oi mai umfla in pene cand vezi cati iti citesc topicul si iau de bune toate rahaturile pe care le indrugi tu si pe deasupra iti mai dau si sfaturi... off, off, copilas, copilas... vede-ti de CPA-urile tale si de click-urile tale si lasa in pula mea subiectele astea SF. Data viitoare zbori definitiv daca mai vad topicuri de-astea in care povestesti ce-ai visat azi-noapte. O seara buna si tie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...