Jump to content
manxten

Voi ce parere aveti?

Recommended Posts

prea simplu

Prea ca la tara ! :)) ( Cand citeam postul tau asa zicea un copil intr-o reclama la televizor )

ON: Nu,nu ai nici o sansa si daca vei avea nu va cumpara nimeni,ala e site facut in 2 ore,iti fac eu inca 10 daca imi dai 5 euro pe bucata.Nu vreau sa te jignesc,iti spun adevarul nu o lua in nume de rau !

P.S. : EuroCatering Nu merge (cel putin mie in Chrome )

Link to comment
Share on other sites

In ultima saptamana nu am avut ce face si m-am apucat de un site. Astazi l-am terminat. Ce parere aveti am vreo sansa sa il pun pe themeforest la site template? Astept si pareri pentru aspect :)

EuroCatering

ai probleme, pe mozilla unele pagini le arata aiurea unele elemente, meniul de sus fa ceva cu el ca arta cum arata, mai sunt multe...

in nici un caz nu e de themeforest

Link to comment
Share on other sites

Bravo!

Este simplu, frumos...treci la next lvl, dupa care il poti posta pe themeforest

Da, sigur, dupa aia il poate posta pe themeforest. Distanta dintre nivelul actual si nivelul themeforest, e distanta dintre cer si pamant. Nu cred ca stii ce presupune themeforest si cat de greu esti acceptat.

ON: Trebuie sa astept 2 scunde sa mi se incarce background-ul. Ne bine deloc asta.

Link to comment
Share on other sites

+1 la ce zice Garry

in meniul de sus nu sunt egale spatiile dintre meniuri, de ex vezi link-ul de contact cat de mult spatiu are intre el si liniuta aia despartitoare?

offtopic: sa-mi fut una sunt la munca si sunt rupt de foame si tu dai site-uri d-astea? =))

Link to comment
Share on other sites

de ce toata lumea recomanda Themeforest si nu TemplateMonster ?

De aceea ca e mult mai renumit, calitate mai inalta, mai multi vanzatori si cumparatori. Face parte din sistemul envato, unde mai sunt si codecanyon, graphicriver si asa mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...