Jump to content
Cril

AVG Internet Security 2013 - Moca 1 an

Recommended Posts

Daca era buy era cel mai bun antivirus , BLODA

Meh, AVG e de cacat, pe cate sisteme de operare am avut, de atatea ori l-am dezinstalat, nu rezista 1 zi fara sa imi faca probleme. Daca tot vreti securitate, puneti mana si cumparati BitDefender, eu asta folosesc, si ma doare la basca.

Link to comment
Share on other sites

In loc sa apreciezi ca baiatu` si-a pierdut 5-10-20-50 de minute din timpul lui sa aduca ceva folositor aici tu esti nemultumit.

In loc de replyuri inutile ca sa mai faci un post mai bine pune tu mana si vino cu ceva mai bun

Nu vana posturile pentru ca n-o sa faci purici mult timp aici; dovada e si singurul tau thread in care ai adus pe forum ceva ce nu merge iar dupa te-ai limitat sa scrii 10 injuraturi.

Si cel mai important nu uita: calul de dat nu se cauta la dinti

Sa te folosesti de anumite lucruri pe care le gasesti aici nu e un drept, e un beneficiu'

Link to comment
Share on other sites

Apreciez inten?ia OP-ului de a posta topicul, dar sunt de acord cu faptul c? AVG este unul dintre cele mai slabe antivirusuri pe care le-am utilizat. L-am avut cu licen?? ?i a fost complet dep??it de ransomeware-ul Poli?ia Român?, pe care am reu?it s? îl scot cu Hitman Pro. Tot Hitman Pro mi-a g?sit vreo doisprezece troieni de care AVG nu avea habar. Acum am G-Data, care pare s? fie relativ mai bun decât AVG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...