Jump to content
laz

Erau doar 2 ratati... :(

Recommended Posts

TinKoaie si ps-axl !

Erau doar 2 ratati infecti care isi faceau meseria... Extrem de exigenti, dar care niciodata nu a lasat jegosii astia de copii ca isi bata joc de forum...

90% din postari sunt off topic. Toti sunt sugatori de pula, dar defapt majoritatea nu depasesc varsta adolescentei...

Ar fi fain sa apara alt ratat ca ps-axl sau tinkoita sa faca ordine pe forum cum era inainte :)

Edited by laz
Link to comment
Share on other sites

aparent nu esti de mult timp pe aici...si spun asta cu toate ca vad join date-ul.

mie sincer mi-e dor de Neme, de escalation666, vladiii si altii.

si daca ar mai fi cei enumerati mai sus, cei din neamul tau tot pe baietii gen TK i-ar venera si asta este foarte grav.

Link to comment
Share on other sites

aparent nu esti de mult timp pe aici...si spun asta cu toate ca vad join date-ul.

mie sincer mi-e dor de Neme, de escalation666, vladiii si altii.

si daca ar mai fi cei enumerati mai sus, cei din neamul tau tot pe baietii gen TK i-ar venera si asta este foarte grav.

Sunt din 2008 doar ca nu stau aici sa postez pentru reputatie...

Am vb cu kw3 sa imi stearga nick-ul vechi din cauza ratatilor ca ps-axl si TK...

Noi doi ne stim, dar nu e nevoie sa zic cine sunt... :)

Link to comment
Share on other sites

TinKoaie si ps-axl !

Erau doar 2 ratati infecti care isi faceau meseria... Extrem de exigenti, dar care niciodata nu a lasat jegosii astia de copii ca isi bata joc de forum...

90% din postari sunt off topic. Toti sunt sugatori de pula, dar defapt majoritatea nu depasesc varsta adolescentei...

Ar fi fain sa apara alt ratat ca ps-axl sau tinkoita sa faca ordine pe forum cum era inainte :)

Nu inteleg de ce te plangi.Nemessis a prezis demult ce va urma.N-ai ce sa le faci noilor useri ... care vin si sunt "incepatori" . Nytr0 ce vrei sa faca? Au si moderatorii o viata , au o varsta , servici , facultate nu mai sunt vremurile din 2007/2008 . Zi tu pe cine sa puna Nytr0 moderator sa zboare cretinii care tot apar ? In cine sa mai ai incredere ? In pula mea in nimeni. Forumul e compromis , ar trebui noi care suntem mai vechi , ca atunci cand se deschide un topic prostesc sa nu il mai trolam si sa facem prostu' sa inteleaga ce a gresit..dar greu..

Link to comment
Share on other sites

laz ce ai cu aceste persoane? sau tastam de dragul de-a folosi tastatura...Explicate...

am precizat clar de ce am creat acest topic... Tu, ba copil infect postezi de dragu e folosi tastatura... din cauza celor ca tine am creat acest topic... in special din cauza unui ratat ca tine, care doar off topic si trolling ar in cap...

IA O PULA MARE... iti va face bine la stomac si o sa iti dispara basinile care le ai in tine acum!

EDIT:

Erau ratati, dar erau ratati cu responsabilitate... din cauza lor si a copiilor infecti am iesi din RST acum ceva vreme...Apoi am realizat ca ratatii astia doi erau destepti ca dadeau ban pe capete

Link to comment
Share on other sites

Daca tot este loc de + post..sa intervin si eu :))

Daca ai facut acest topic ce ai realizat?

Ei tot o sa faca misto la fiecare topic, tot vor face offtopic..deci degeaba te strofoci. Pana cand nu vor fi banati toti ruptii nu vei schimba nimic cu astfel de topicuri. Poti sa fii tu si din prima zi de viata a rst-ului degeaba, nu te va baga nimeni in seama. In cel mai bun caz strangi 10like-uri la post.

Link to comment
Share on other sites

Esti liber sa te cari.Copilasii astia gasesc XSS-uri, RCE-uri in PayPal, Yahoo, eBay si alte site-uri importante,da,chiar ei.Tu cu ce ai contribuit la imbunatatirea forumului?Ai 83 de posturi si alea vai de capul lor in care faci pula mare.Cred ca esti exploiter daca nu ma insel.

Daca erai asa "bazat" nu mai erai la ora asta pe RST.Daca nu ma atacai in alt thread nu interveneam aici... Observ ca-ti place sa te bagi ca musca in cacat.Si eu sunt pe aici de prin 2006, comunitatea s-a schimbat mult, n-ai ce sa-i faci.

http://web.archive.org/web/20071011005231/http://rstzone.org/

L.E.: crezi ca daca ai precizat ca ti s-a sters username-ul o sa te pupe mai multa lume in cur?

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

Fiind vorba de ps-axl ( Pe Tk nu l'am apucat) Totusi e o prostie, cand esti un simplu user ai un caracter, cand devii moderator ai alt caracter ( foarte divers ! ) ! De ce? Un cacat de grad iti schimba mentalitatea, te face mai superior ca alti? Nu am inteles niciodata chestia asta...

Link to comment
Share on other sites

I-am apucat pe amandoi... Le-am observat schimbarile de comportament, da, au fost schimbari mari, dar exigenta lor au tinut in frau comunitatea. Acum lipseste o "mana de fier", o persoana care ar putea sa impedice si sa schimbe mentalitatea noilor useri.

Ca si asa in ultima perioada au aparut prea multe topicuri de genul: "primul meu prezervativ", "m-a altoit unu", "mama e grasa", "curve bio" etc. Pula mea, RST = Romanian Security Teams prea putina securitate mai gasesc. L-am putea redenumi: RTT = Romanian Trolling Teams.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Zici c? e?ti de mult ?i te cam lauzi cu asta. Dac? erai de mult si aveai ceva reputa?ie sau ai f?cut ceva cu folos, nu iti era ru?ine sa zici cine e?ti, reveneai cu vechiul t?u nickname. Eu sunt din 2010, din 2010 pana acum, am inv??at lucruri, inainte pentru mine hackerii erau ?ia de pe mirc „SirVic si ?ia din #WhiteHat„ , dar ajugand aici, am inceput s? realizez, sa apreciez securitatea, s? înv??, ca securitatea nu inseamn? doar ./a 203.10 , „Conexiune stabilit? , Bravo esti hacker„

Da, recunosc. În ultimul timp, au ap?rut copii/cupluri/oameni maturi, care vroiau doar s? sparg?, dar asta nu e nimic, le atragi aten?ia, „mai oameni buni, nu se poate sparge parola la Yahoo si Facebook cu un program„.

Iar ps-axl, sincer, a abuzat foarte mult de putere. D?dea ban, la cine se lua in gur? cu el, cine ii zicea c? a gre?it, puff BAN!

Mul?i cand a plecat Nemessis, au zis ca se opre?te drumul RST ca se las? toti de forum, etc.

Nu, nu e a?a, mai sunt oameni care intr? cu drag ?i abia asteapt? ceva nou de a învata!

V? salut!

Admin, inchide thread-ul, d?mi si warm dac? vrei, eu mi-am spus punctul meu de vedere.

Link to comment
Share on other sites

Asta era atmosfera pe forum dintotdeauna, nu va mai plangeti.

S-au schimbat si generatiile si interesele lor. In loc sa veniti aici sa va plangeti mai bine puteati face un topic util.

Poate au 15 ani si injura dar in 2 ani daca stau pe aici or sa invete multe lucruri si or sa se schimbe.

laz, daca tu esti un asa user vechi, respectat si cu experienta fa un tutorial sau un tool open source sa invete si cei nou veniti.

In schimb, ai ales sa deschizi un thread in care sa critici si sa ataci.

Daca un topic este inchis, e inchis cu un scop. Cine mai face alt thread ca raspuns la asta, are ban 2 saptamani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...