Jump to content
io.kent

A venit timpul

Recommended Posts

Deschid acest topic, din cauza ca multii, aici deja isi bat pula in useri vechi,personal nu am nimic nu nimenii, ( Respect pe cei noi, la fel ca pe cei mai vechi), ideea este asa, decat sa (comentam) aiurea, si injuraturi, si multa prostie, mai bine sar face ceva, pentru acest forum..

1.. Programatori, php,vb html, java, si asa mai departe..

2.. Sa se faca un proiect bine intemeiat, marca, nu neaparat RsT.... doar la programare daca chiar vor sa stie cine lea facut, programele, sa se adauge creat, de mos,ene...

3.. nu conteaza ce este creat, doar sa fie doar sa se vada ca cineva este si are vointa sa faca ceva..

4.. sunt foarte multe programe, cu o mica scanteie, pot fi modificate, rescrise, sau mai bine zis, facute in asa fel in care nimenii nu sar gandi.

5.. Dati drumul la minte, si nu la prostie..Prostia dauneaza sanatatii si a prietenilor..

6.. Daca un user posteaza, un anumit tool, si are 1, post deja saritii cu gura pe el, inainte trebuie verificat, poate acest user are o culura generala, si merita putina atentie,

Astept propuneri, si idei, mai multe ca ajutor, si cererii...

Nu-s acasa dar eu personal, de maine incep in forta maxima...

Link to comment
Share on other sites

Vrei ceva, dar nu stii ce, dar sa fie mare si sa nu isi bata ceilalti pl de tine ...

Fara suparare dar mai organizeaza-te.

Sustin inceperea unui (2,3,4) proiect(e) mare(i) la care sa participe cine stie/poate. (Un keylogger bun, bootnet, exploit, PoS, etc.)

Asta ar mai uni userii vechi si ar arata adevarata fata a "unora".

Cat despre

nu conteaza ce este creat, doar sa fie doar sa se vada ca cineva este si are vointa sa faca ceva..
Sincer: Ma enerveaza cand vad aceleasi tool-uri de KK copiatede pe net care nu fac nimic util. Mai bine ne-am pune 2-3 mintea sa facem ceva bun.
Link to comment
Share on other sites

Mie chiar imi place ideea cu proiectul. Ar fi bine daca ne-am strange cativa de pe RST, la o conferinta pe TS/Skype/everywhere, facem schimb de experiente, colaboram, fiecare cu(,) cunostintele lui, si cred ca ar iesi ceva frumos. Chiar daca nu iese ceva, experienta tot conteaza.

Link to comment
Share on other sites

Mie chiar imi place ideea cu proiectul. Ar fi bine daca ne-am strange cativa de pe RST, la o conferinta pe TS/Skype/everywhere, facem schimb de experiente, colaboram, fiecare cu(,) cunostintele lui, si cred ca ar iesi ceva frumos. Chiar daca nu iese ceva, experienta tot conteaza.

Pai hai sa ne organizam, ne intalnim, povestim fiecare, vedem ce putem pune la cale si ne apucam de treaba. Eu am timp pentru un proiect, chiar mi-ar face o deosebita placere placere.

Hai sa facem in felul urmator. Dati reply si spuneti daca vreti sa faceti parte dintr-un grup de programatori si ce cunostinte aveti in programare: PHP - high, HTML - high, Ajax - mediu .. etc.

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa punem o ora sa ne intalnim pe chat sau mess, nu conteaza, sa discutam, si sa punem mentalitatea la contributie, puneti o data, si sper sa fie seara, ca am job, in timpul zilei nu pot fi prezent.. sa se faca 2 ,3 , grupurari si proiecte frumoase bine gandite, ca stiu ca se poate si avem useri capabilii, pentru a realiza ceva frumos..

Astept raspuns...

Link to comment
Share on other sites

Pai hai sa ne organizam, ne intalnim, povestim fiecare, vedem ce putem pune la cale si ne apucam de treaba. Eu am timp pentru un proiect, chiar mi-ar face o deosebita placere placere.

Hai sa facem in felul urmator. Dati reply si spuneti daca vreti sa faceti parte dintr-un grup de programatori si ce cunostinte aveti in programare: PHP - high, HTML - high, Ajax - mediu .. etc.

PHP here.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...