Jump to content
fankygen

intrebare urgenta

Recommended Posts

......... acum numai stiu ce sa fac si am intrat neprotejat ...sa vad daca merg datele ftp :) ...ce as putea face eu as vrea sa le zic cum pe viitor sa se fereasca de asta ...:)

OFF: e ca si cum ai da la buci fara gumuciuc...astepti rezultatul

ON: daca nu ai stricat nimic eu zic sa stai calm,decat sa te dai de gol raportand...parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Nu le spune nimic.Chiar daca intentia ta e buna,s-ar putea sa fii tras la raspundere pentru activitati ilegale...ca vei primi o pedeapsa mai redusa asta-i partea a doua.Oricum,majoritatea companiilor nu colaboreaza cu hackeri.

Link to comment
Share on other sites

......... acum numai stiu ce sa fac si am intrat neprotejat ...sa vad daca merg datele ftp :) ...ce as putea face eu as vrea sa le zic cum pe viitor sa se fereasca de asta ...:)

?i al t?u tat? tot neprotejat a intrat... ?i uite ce s-a întâmplat...

Salut...am spart mai multe siteuri dintre care unul este tare important..am intrat doar in ftp lor....atata .doresc sa I informez despre asta :) as putea fi luat la raspundere? Eu doresc sa le zik km am spart sa numai sparga altii

Propun o regul? s? nu se mai scrie cu "k" în loc de "ca"...

Link to comment
Share on other sites

?i al t?u tat? tot neprotejat a intrat... ?i uite ce s-a întâmplat...

Propun o regul? s? nu se mai scrie cu "k" în loc de "ca"...

Exista deja aceasta regula, mai citeste o data regulamentul.

1. Ac?iuni pentru care ve?i primi avertisment sau chiar ban: offtopic, post dublu(ave?i buton de editare), post inutil, redeschidere topic, insultare membru(atac la persoan?), nume topic inadecvat, informa?ie deja postat?, limbaj inadecvat(IRC style - sh, tz, CAPS, în culori sau agramat total), avatare mari sau care întrec bunul sim?, semn?turi penibile, linkuri cu referrer, imagini dinamice în semn?tur?.
Link to comment
Share on other sites

@fankygen - daca se uita in log-uri e logic sa vada datele cu care te-ai conectat:ip,data/ora,userul.Dar cum am mai spus si eu si altii,daca nu zici nimic ai sanse mici sa vada careva (nu sta nimeni sa verifice log-urile zilnic,dar nu se stie niciodata).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...