Jump to content
3mPtY

Vand domeniu

Recommended Posts

Vand domeniu Ziaru.Com

Creation date: 21 Jan 2008 00:47:00

Expiration date: 21 Jan 2014 00:47:00

A fost pe prima pagina la google pana cand am renunt la proiect (din pricina lipsei de timp) pe cautarea ziare online si a avut cel mai mult page rank 5. Pentru cei interesati contactati-ma in privat. Astept si pareri din partea voastra referitoare la pret, deoarece doresc sa fie unul pe masura lui.

Link to comment
Share on other sites

Tot ce pot sa spun e ca eu l-am cumparat cu 400 E de la Site Construct Piatra Neamt - Ghici Computer S.R.L ceva de genul acum vreo 2 ani. Am si factura pe el pentru banii dati la vremea aceea. Nu doresc suma aceasta. Doresc pretul ei real. Deoarece nu ma pricep la constatare, rog un utilizator cu experienta sa faca acest lucru fara nici-un fel de suparare.

Edited by 3mPtY
Link to comment
Share on other sites

On topic:

valoarea de piata se realizeaza in functie de mai multi factori printre care: orientare, traffic value, social incoming value, page rank, posibilitate monetizare si capitalizare, etc. De cele mai multe ori o extensie .com este mai valoroasa decat o extensie .ro.

Off topic:

-nu mai aruncati sume de genul 20-30$, orice domeniu poate fi capitalizat.

Link to comment
Share on other sites

3mPtY fara suparare , dar daca tu ai dat 400 de euro asta nu inseamna ca aia e valoarea reala a domeniului...Dupa cum spune si d4rkm4nx99 este .com .

Un maxim 50 de euro valoreaza acest domeniu pentru ca e usor de retinut , bun oare cum pe nisa de ziare...Bafta cu vanzarea..

Link to comment
Share on other sites

Ziaru.com

Cuvinte cheie : ziaru.com, stiri nationale ,rss,agregator, rss, feed ( foarte slabe cuvinte deloc pe nisa )

Total Backlinks 46

Google PR : 0

Page Authority 33/100

Social Media 0

Template gratuit

Pret 9$ domeniul + Vechime domeniu + Munca = max 30$

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...