Jump to content
Valium

[Vand] multe domenii IEFTINE [pack]

Recommended Posts

NOU: inregistrez domenii .com la doar 2.5 EURO sau .cc si .net la 3 EURO :) (negociem pretul daca cumparati mai multe) .info la 0.50 centi daca cumparati minim 2 sau 0.70 daca luati doar unul. Mai multe detalii prin PM sau ID de Yahoo: valiumalert@yahoo.com

Vand domenii, toate sunt inregistrate la 1and1, majoritatea expira dupa jumatea lui 2014, altele dupa jumatatea lui 2015. Pret pe toate 25E, pretul separat negociabil la fiecare..

- amx-bans.info

- anti-teapa.com

- elitcs.com

- filmeserialeon.com - (expira pe 15 mai 2014)

- gazdamea.com - (expira pe 3 iunie 2014)

- gazduieacum.com

- gazduire-ieftina.info

- haz-de-necaz.com

- isrhack.com (expira pe 15 iulie 2015)

- kit-zone.com

- nifty-host.com

- roforgamers.com - vandut

- samp-cp.com

- slowcs.com

- svdownloadurl.info

- topzcs.com (expira pe 2 iunie 2015) - vandut

- valiumproject.com (expira pe 17 iulie 2015)

EDIT: se mai adauga doua domenii la oferta

- rstforums.cc (expira pe 18 iulie 2015)

- metin2hades.com (expira pe 19 iulie 2015) - vandut

PM pentru detalii, negociez preturile, le dau foarte ieftin, nu-i problema asta :), fiecare cat are, cat poate :D mai las etc.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

se mai adauga 2 domenii la oferta de mai sus, inregistrate ieri:

rstforums.cc si metin2hades.com

REPET CA PRETURILE SUNT NEGOCIABILE, pretul incepe de la 1 EURO pentru unele domenii de mai sus, le dau cu mult, mult mai ieftin decat daca ai cumpara de pe orice site!

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

nu recomand sa cumparati nimic de la acest domn.

cautati gazdamea pe google si o sa vedeti cate tepe a dat dealungul vietii

le: chiar daca e .ro cel care a dat tepe , oricum asta .com s-ar putea sa fie acelasi om ca din cate vad are multe domenii in care contine CS in ele.. asa ca eu nu ma bag sa cumpar nimic de la el .. faceti cum vreti

Edited by BlackGate
Link to comment
Share on other sites

nu recomand sa cumparati nimic de la acest domn.

cautati gazdamea pe google si o sa vedeti cate tepe a dat dealungul vietii

le: chiar daca e .ro cel care a dat tepe , oricum asta .com s-ar putea sa fie acelasi om ca din cate vad are multe domenii in care contine CS in ele.. asa ca eu nu ma bag sa cumpar nimic de la el .. faceti cum vreti

Si eu am primit teapa de la acest individ. Mi-a zis sa-i schimb design-ul la site in schimbul a 10 domenii care vreau eu. Numai vorba a fost.

Link to comment
Share on other sites

GarryOne si BlackGate, eu nu sunt "domnul" de care ziceti voi :) domeniile alea au fost ale lui :) puteai sa-mi dai un PM sa ma intrebi care-i treaba nu sa postezi cacaturi.

Mereu se gaseste cate un fraier sa comenteze cand nu stie care e treaba si sa-ti futa treaba, cand mai comentati intrebati inainte care-i treaba..

ionutcristea ai postat aiurea.

Vad_Sunete down.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Ba mai du-te in pula mea, am cont de reseller in pula mea sau vrei sa-ti pun aici copie dupa contractul cu ei?

Cine s-a gasit sa comenteze, ai noroc ca la cate tepe ai dat nu te-a reclamat nimeni bai Bolovan :) va rog, daca nu aveti idee despre ce cacat vorbiti si nu cunoasteti stergeti-va in pula mea posturile, oameni fututi. Imi fac 100 de conturi si la toate posturile voastre cu vand ceva zic ca sunteti tepari, in tara asta de cacat mereu gasesti cate un fraier sa se bage aiurea in seama.

Ba ca e tepar, ba ca are cc-uri, ba ca a futut-o pe mama si nu i-a facut plata. A luat cineva teapa de la mine sau a vazut ca am cc-uri in pula mea ? :) NU. Atunci ce comentezi?

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

mda, mircar..ai reseller? si vinzi domenii la .5 $? :)))) esti tepar de pe irc, tu si inca altii 2...tot va invartiti pe aici vindeti ba emailuri, ba una alta...si unul dintre voi [va stiti voi] e mai urat ca noaptea, ii cade pielea de pe fata :) da ce treaba are, si urat si prost si tepar..si batut la sange acusi..plm...ban va trebuie..stati pe mircul vostru de cacat

//edit: si cum am dat eu tepe daca nu am vandut nimic? :D

Link to comment
Share on other sites

Ba nu ma cunosti, n-am intrat in viata mea pe IRC, nu mai fa offtopic, de asta e forumul de cacat in ultima vreme, ca lasati toti muistii ca asta sa intre..

Nu mai poti sa vinzi nimic ca apar 10 prosti sa spuna "eu cred ca e carder" "ba nu coaie, eu cred ca e tepar".

IA TEAPA DE LA MINE DUPA AIA COMENTEAZA NU STRICA AIUREA TOPICURI

Link to comment
Share on other sites

Vai de pula ta de terminat. uite ce privat am primit

ba nu te stiu, dar stiu ca iei alea de pe carduri furate, si stiu de la cine le ai..nu`i greu sa fac legatura..si daca rupi legatura cu el cu atat mai bine, poate nu intrii ca complice

FBI in pula mea, NSA, de ce nu te angajeaza bajetii =)) vai de tine de terminat :)

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Si eu am primit teapa de la "firma ta" . Cumparati o pula, cate domeni sunt acolo? 18, astea le-ai luat fiecare cu $1, si tu vinzi cu 25e + sigur astea sunt domeniile clientilor, si tu ca ai dat faliment, le vinzii, Asta va fura pe fata. Nu e curata treaba, va sfatuiesc sa nu cumparati de la el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...