Jump to content
Gonzalez

Extreme Hacking Tools

Recommended Posts

Aceste "unelte" daca se pot numi asa, sunt create de Robert Moore hacker-ul arestat de FBI. Mai multe detalii :

http://www.youtube.com/watch?v=xR4bn_L_0oE

Extreme Hacking Tools - e ( a fost ) privat.

Nota :

Nu sunt responsabil cu ceea ce faceti. Nu voi fi mentionat daca da-ti de necaz.

Nu da share ! Nu fi LEECH !

Download :

http://rapidshare.com/files/45350501/Extreme_Hacking_Tools.rar.html

Bafta !

-Gonzalez

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aceste "unelte" daca se pot numi asa, sunt create de Robert Moore hacker-ul arestat de FBI

mai gandeste-te! aka extremedata ...forum cred ca atunci cand mai luati orice de pe oricare forum ar trebui pusa si sursa mai ales in cazul own release :roll: curios ca era la vip hmmm cred ca am sa iti dau un ,,scan''

incerc din rasputeri sa inteleg ce vrei sa spui...

Link to comment
Share on other sites

acum sper sa nu mi se ia in nume de rau dar vad ca e aiurea sa nu zic nasol se practica numai copy+paste pe forumul asta multe din programe ar trebui puse cu prezentare mai buna si sursa de unde au fost luate nu dam un search pe gooaga si gata ctrl+c .....macar ceva un screen sau o prezentare mai buna.....pacat ca sa nu mai zic ca sunt niste programe postate de ani de zile si cand mai vezi la unele si new! in fata lor pfffff :roll: (acum offtopic cer scuze de intrebarea urmatoare dar si un raspuns pe ce aveti host? am dat cu who is si am gasit privacy pm me cu raspuns ca am nevoie)

Link to comment
Share on other sites

acum sper sa nu mi se ia in nume de rau dar vad ca e aiurea sa nu zic nasol se practica numai copy+paste pe forumul asta multe din programe ar trebui puse cu prezentare mai buna si sursa de unde au fost luate nu dam un search pe gooaga si gata ctrl+c .....macar ceva un screen sau o prezentare mai buna.....pacat ca sa nu mai zic ca sunt niste programe postate de ani de zile si cand mai vezi la unele si new! in fata lor pfffff :roll: (acum offtopic cer scuze de intrebarea urmatoare dar si un raspuns pe ce aveti host? am dat cu who is si am gasit privacy pm me cu raspuns ca am nevoie)

uite-te mai bine pe forum si daca nu gasesti nimic care nu e cu copy paste sa-mi spui te rog.

Link to comment
Share on other sites

Interesant mini pack... foarte utile desi o parte au cam aceeasi destinatie.

Observatie: are si cativa troieni (as spune logic sa fie asa) - gasiti de Norton.

Anyway... dupa curatare... pentru cei interesati... de varianta clean (cred ca se merita - valabil si pentru cei care deschid topicuri ca sa afle cum sa faca flood - gasiti in pack tot ce trebuie):

Link 1

Link 2

Link to comment
Share on other sites

florin84, poate ne zici si dece sunt gunoaie... iar daca vrei, ne poti oferi ceva mai bun si mai actual facut de tine..

am incercat si eu sa downloadez acest mini pack insa nod32-ul l-a blocat imediat, asa cum zicea si indexexplorer are un trojan.. in schimb am scos varianta curatata de indexexplorer... insa recunosc , sunt un bautor de lapte si ceai.. si nu stiu sa le folosesc... :) ,recomandati vreun tutorial?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...