Jump to content
Anton

angajam personal

Recommended Posts

anton ai atitudine de om cretin ... tu vi si arunci 3 vorbe aici, ca angajezi tu oameni ... spune in plm pt ce proiect ii angajezi , ce perioada, cati bani oferi, legal cu contract sau la negru eventual daca se lucreaza de acasa sau la birou sau cel putin ai bunul simt si raspunde daca tot te intreaba omu .....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

zerodoi, ai o personalitate bine definita, nu am nevoie ca angajator de aceasta personalitate.

Eu am nevoie ca tu sa faci ce iti zic eu pentru o anumita suma de bani.

Si totusi sa fi putin destept incat sa dai un PM sa ceri detalii (cum au fost pana acum 4 oameni carora le multumesc pentru aplicare).

Pentru cei ce nu se obosesc sa dea PM!

Ofer: ceapa degerata ca plata

Legal: daca treci pe rosu fara nici o masina in stanga dreapta este legal?

Contract: vezi mai sus la faza cu legal

Perioada: nu ai tu ani ce perioada vreau eu

Proiect: trebuie semnat un contract de confidentialitate, etc..

Bun simt: eu zic ca daca aveam administrator atasat la cont, nu aveai tupeul sa raspunzi asa.

Eu zic, ca EU te angajez pe tine si EU iti dau daca vreau si imi place numele tau sau cine stie ce alte obscenitati caut eu la tine... fetisuri launtrice ale mele mai multe detalii despre.

Te rog ignora acest thread, este pentru oameni cat de cat simtiti si culti, cu putina minte incat sa dea PM simplu si rapid, nu pentru Rromani cu personalitate.

Link to comment
Share on other sites

Deci cum ziceam, bai marele ANGAJATOR ... agarici cu 2 clase ... daca nu ai nimic de ascuns scrie negru pe alb aici nu mai pacali lumea in privat ... ce plm ai de ascuns sunt de acord cu tine unele chestii se discuta in privat dar tu esti prea prost sa sti cum sa faci o cerere dute-n plm pe ejob sau myjob si dale acolo la aia pe privat detalii. vi si iti faci cont de 2 ore pe forum si mai esti si tare in gura ....

Apropo , ma pis pe bani tai nu am nevoie sa ma angajezi tu.

Eventual nu vrei sa iti trimitem si copie de pe buletin ca sa ne faci contractul ???

Link to comment
Share on other sites

Eu am nevoie ca tu sa faci ce iti zic eu pentru o anumita suma de bani.

Si totusi sa fi putin destept incat sa dai un PM sa ceri detalii (cum au fost pana acum 4 oameni carora le multumesc pentru aplicare).

nu pentru Rromani cu personalitate.

1.Mai usor cu jignirile ca nu esti in piata.

2.Deci tu sti ce trebuie facut,dar iti e frica/lene..

3.Daca tot zici ca esti mare angajator,trebuie sa il ignori pe zerodoi si sa nu incepeti o cearta,ca pe majoritatea topicurilor

4.Puteai sa dai mai multe detalii

Edited by Tudor.
Link to comment
Share on other sites

H3xoR: java sau javascript?
Anton: javascript, cand este in contextul PHP/HTML/CSS

java cand este in contextul C++/C# te rog revino in 2-3 ani..

H3xoR: E?ti praf.. in contextul WEB, JAVA este un limbaj de programare FOLOSIT ?i TU habar nu ai acest lucru, spundându-mi tu mie de C++/C#.

Se vede c?t e?ti de prost numai prin felul t?u de a vorbi.

Sper s? ajungi un cer?etor, s? v?d dac? ?i atunci vei avea o gur? mare.

Anton: tipic romanesc

Nu v? bate?i capul cu el, e un mare dobitoc ?i nesim?it.

Link to comment
Share on other sites

programatori php/html/css/ajax la MODEL VIDEOCHAT / HOSTESS ONLINE / VIDEOCHAT BUCURESTI, BUCURESTI - BestJobs

been there, done that :)

am cont pe forum de 2-3 ani poate 4 poate de la inceput... :( te rog ignora-ma, ai dreptate.

Join date 2013, "cont pe forum de 2-3 ani, poate 4 de la inceput" asa ca facem un calcul simplu: 2013-4=2009.

2009=2013 (de la inceput)

Link to comment
Share on other sites

java sau javascript (a trimis un coleg mesaj)

Cand vezi php/java/html/css la ce te gandesti?

La java sau la javascript?

Eu zic, ca in contextul ala "javascript"... asa zic eu, nu stiu..

Si daca asa zici tu ce?

Eu zic ca daca scuip trebuie sa ma platesti. (asa zic eu)

Invata diferenta java/javascript. SI documenteaza-te despre web programming: C#,C++,visual basic, java, etc.

Invata intai sa scrii un anunt, sa dai detalii, sa asculti, sa nu te dai asa destept (pt ca iti garantez ca multi sunt mult mai inteligenti/destepti/cititi/experimentati ca tine in orice domeniu).

Job de cacat. Nici nu va obositi. Daca vrei sa castigati bani : freelancer. (muncesti cat vrei castigi proportional cu cat muncesti).

TC+Ban this shit

Link to comment
Share on other sites

Indicat este sa oferi mai multe detalii. Datorita carderilor care recruteaza membri de pe aici, care au diverse cunostinte, ca sa le faca pagini de scam si rahaturi.

Asa ca prima oara cand spui ca vrei sa angajezi pe cineva care stie php,javascript,etc detaliaza pentru ce. Altfel ai ocazia sa nu fi luat in seama serios, ba chiar sa primesti si ban.

A fost odata inchis forumul din cauza lor, preferam sa nu se intample prea curand din nou.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...