Jump to content
mZque

Ajutor CleanFiles

Recommended Posts

Nu e fake, are comment-uri pozitive pe youtube.

Tu inca n-ai auzit de u2bviews cu care poti sa-ti dai commenturi, like-uri, views?

@E la un program de adaugat jocuri in contul de steam :-?

Esti chiar batut in cap...apropo, presupun ca tu mai crezi in Mos Craciun.

@ CristianRoflmao, Pana acum cel mult o saptamana mergea, asa ca a avut timp sa-si faca viws,likes,comments, cu tot ca acum nu mai merge u2bviews din spusele tale ( n-am testat, chiar acum 5 minute m-am pus sa-mi fac ceva credit tocmai pentru ceea ce vrea einstein asta de mai sus).

Edited by hackerika
Link to comment
Share on other sites

Nu e fake, are comment-uri pozitive pe youtube.

@E la un program de adaugat jocuri in contul de steam :-?

ai dreptate,toti pusti de 16 ani cred asta, ca merge dar e fake :) . Din acel lucru anumite persoana fac bani frumosi :D

@hackerika : u2beviews nu mai merge :)

Raspuns final : E fake nu are rost sa-ti bati capul :)

BTW: Da-mi sa vad videoul ca poate e al meu :))

Link to comment
Share on other sites

@Incercati sa fiti on topic, doriti sa ajutati o faceti, nu, o zi buna.

@CristianRoflmao:

Nu e video, e un site: Steam Game Adder 2013

Completezi la steam user account, alegi jocul,nu necesita postarea parolei, deci nu e pericol, dar cere verification code care ma trimite pe acel link de survey.

Tocmai incercau sa te ajute si sa-ti deschida mintea : Acele generatoare de Paypal Money ,steam si ce mai sunt cu survey sunt fake .

Link to comment
Share on other sites

@Incercati sa fiti on topic, doriti sa ajutati o faceti, nu, o zi buna.

@CristianRoflmao:

Nu e video, e un site: Steam Game Adder 2013

Completezi la steam user account, alegi jocul,nu necesita postarea parolei, deci nu e pericol, dar cere verification code care ma trimite pe acel link de survey.

Asta nu cumva e site-ul tau ? Ai venit aici ca sa faci si tu 1-2$ ca sa iti iei o paine.

Link to comment
Share on other sites

Asta nu cumva e site-ul tau ? Ai venit aici ca sa faci si tu 1-2$ ca sa iti iei o paine.

Alt lache flausat, cand se vede de la 1 km ca e parlit dar totusi el tinde sa se baga in seama cu japca, parca prea te umfli cu burta goala concetateanule.

Link to comment
Share on other sites

Alt lache flausat, cand se vede de la 1 km ca e parlit dar totusi el tinde sa se baga in seama cu japca, parca prea te umfli cu burta goala concetateanule.

1: Ai facut limba romana cu femeia de servici ?

2: Daca link-ul catre fisierul ala este al tau atunci ai facut 1$ din USA.

3: Fisierul contine: "p3sp3s777", este destul de clar ca e fake.

4: Esti pe un forum de securitate de un an de zile si tu inca mai crezi in prostii dinastea? Mai documenteaza-te.

Bafta

Edited by nSnoopy
Link to comment
Share on other sites

SURVEY SUNT FAKE TOATE.

Treziti-va ba, si ne miram cand ne fac strainii prosti, cum sa crezi cacautri deastea?Auzi steam game adder :)) mai visam mult?Imi fac 30 conturi yt imi las commenturi + like imi descarci un payza sau pp money adder?Hai fratica iti da 5$ pe minut.

Link to comment
Share on other sites

SURVEY SUNT FAKE TOATE.

Treziti-va ba, si ne miram cand ne fac strainii prosti, cum sa crezi cacautri deastea?Auzi steam game adder :)) mai visam mult?Imi fac 30 conturi yt imi las commenturi + like imi descarci un payza sau pp money adder?Hai fratica iti da 5$ pe minut.

Sunt multe site-uri care ofera comment-uri/like-uri/views/etc.

Eu i-am descarcat fisierul ca sa ii arat ca e fake.

Am vazut ca a mai postat odata legat de survey, dar sincer nu credeam ca exista un user pe rst care sa creada in asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

am si eu nevoie ptr inregistrare pe cleanfiles ! ma poate ajuta cineva? mai nou acesti domni au bagat o etapa in care iti dau un fisier si trb sa il urci pe site-ul tau ( dart nu am cum face asta fiindca fie lucrez cu bloguri iar pe blogspot nu pot sa incarc acel fisier sau nu stiu eu cum , fie cu torrente). ma poate ajuta cineva?

Link to comment
Share on other sites

am si eu nevoie ptr inregistrare pe cleanfiles ! ma poate ajuta cineva? mai nou acesti domni au bagat o etapa in care iti dau un fisier si trb sa il urci pe site-ul tau ( dart nu am cum face asta fiindca fie lucrez cu bloguri iar pe blogspot nu pot sa incarc acel fisier sau nu stiu eu cum , fie cu torrente). ma poate ajuta cineva?

Domnii ceia au pus si optiunea de verificare pt. blogger, priveste atent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...