Jump to content
rockeru133

Tone de prieteni facebook

Recommended Posts

What you need:

  1. A Facebook Account
  2. Realistic Looking Girl Pictures
  3. Phone to verify Facebook Account (Optional)

Okay so, first of all make a Facebook Account with a girl's name. You can use Generate a Random Name - Fake Name Generator to get a good looking one. After that, you can go on Facebook and search random girl names to find a hot looking one, go to her profile and copy all her pictures. This can be done on other social networks, but facebook is best.

After you make the profile, complete the personal information (School/Work/Hometown etc), like some pages to make the profile look legit.

Now what you have to do is find some really big FaceBook pages, you can use Justin Bieber, One Direction or other artist's pages.

On this tutorial i will be using Samsung Galaxy S3 page.

Find the latest photo posted by the page owner

and click on "View Previous Comments"

Ue0iwXm.png

Now start "Liking" everyone's comments. The people you liked their comment of, will get a notification saying that you liked their comment, they will most likely check your profile, and when they see you are a 'hot girl' they will most likely add you.

I did this for 3 minutes and got this:

b90177f4f1504d6c40ceadc94eb6cb33.png

Results after 4-5 days:

acea6a9821df27ffb921b4bd22df4082.png

Thank you all for reading, and i hope this helped you, now please take 5 seconds of your life replying saying "Thanks" to keep the thread alive.

If you have any questions let me know!

source: hackforums.net

Link to comment
Share on other sites

Care-i scopu ?Doar de dragul de a avea nspe mii de "prieteni" pe facebook ?Mi se pare o mare porcarie pentru pustani care nu au altceva mai bun de facut.

Cu putina imaginatie poti face ogramada de bani de pe urma acestui tutorial...ca pana la urma asta e scopul. Doar nu oi vrea sa iti zica si cum sa faci bani, ce reclame sa pui sau ce link-uri ca sa genereze profit...

ON: Thanks, good idea :D

Link to comment
Share on other sites

Cu putina imaginatie poti face ogramada de bani de pe urma acestui tutorial...ca pana la urma asta e scopul. Doar nu oi vrea sa iti zica si cum sa faci bani, ce reclame sa pui sau ce link-uri ca sa genereze profit...

ON: Thanks, good idea :D

Nu stau sa fac bani din cacaturi gen like-uri pe facebook.Prefer sa invat pe domeniul in care lucrez si poate asa sa ajung sa am mai multi bani.

Link to comment
Share on other sites

Nu stau sa fac bani din cacaturi gen like-uri pe facebook.Prefer sa invat pe domeniul in care lucrez si poate asa sa ajung sa am mai multi bani.

si daca un site de genu' te ajuta sa cresti in domeniul tau? ia zi? daca faci un site de genu', strangi 5000 firends (cat e maxim la facebook) si dupa pui un post de genu

please like my friend's page, it will help me a lot! kiss you all <3 :X

nu ar suna bine sa vezi ca ai 4-500 like-uri instant la pagina ta? si ca poate din acei 5000 sunt si useri interesati de munca ta si poate iti scoti si clienti? ia zi..cum suna?

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg nimic:(

De ce ai nevoie:

1. Un cont de Facebook

2. Poze reale ale unor fete

3. Un numar de telefon valid pentru a verifica contul de Facebook (optional)

1) Prima data creaza un profil de Facebook a carui nume sa fie unul de fata. Poti folosi site-ul : fakenamegenerator.com pentru a gasi unul mai atragator. Dupa aceea te poti duce pe Facebook si sa incepi sa cauti nume de fete pentru a gasi una mai `hot` ca mai apoi sa intri pe profilul ei si sa-i furi toate pozele.

2) Dupa ce ti-ai completat profilul , completeaza si informatiile personale (Scoala/Loc de munca/Oras etc) luand exemplu alte profile pentru a-ti face profilul cat mai credibil.

3) Acum tot ce ai de facut este sa gasesti cateva pagini foarte populate de Facebook, ca de exemplu Justin Bieber, One Direction sau alte pagini ale artistilor cunoscuti.

In acest tutorial voi folosi pagina celor de la Samsung S III .

4) Gaseste cea mai recenta poza postata de catre detinatorul paginii si fa click pe "Vezi comentariile cele mai recente" .

5) Acum incepe sa dai like la toate comentariile incepand cu primul. Oamenii a caror postari le-ai apreciat vor primi o notificare in legatura cu acest lucru si implicit iti vor vizita profilul de Facebook. Asadar cand vor intra pe profilul tau si iti vor vedea pozele , cu siguranta labagii aia nespalati iti vor da aDD .

Finish .

Link to comment
Share on other sites

De ce ai nevoie:

1. Un cont de Facebook

2. Poze reale ale unor fete

3. Un numar de telefon valid pentru a verifica contul de Facebook (optional)

1) Prima data creaza un profil de Facebook a carui nume sa fie unul de fata. Poti folosi site-ul : fakenamegenerator.com pentru a gasi unul mai atragator. Dupa aceea te poti duce pe Facebook si sa incepi sa cauti nume de fete pentru a gasi una mai `hot` ca mai apoi sa intri pe profilul ei si sa-i furi toate pozele.

2) Dupa ce ti-ai completat profilul , completeaza si informatiile personale (Scoala/Loc de munca/Oras etc) luand exemplu alte profile pentru a-ti face profilul cat mai credibil.

3) Acum tot ce ai de facut este sa gasesti cateva pagini foarte populate de Facebook, ca de exemplu Justin Bieber, One Direction sau alte pagini ale artistilor cunoscuti.

In acest tutorial voi folosi pagina celor de la Samsung S III .

4) Gaseste cea mai recenta poza postata de catre detinatorul paginii si fa click pe "Vezi comentariile cele mai recente" .

5) Acum incepe sa dai like la toate comentariile incepand cu primul. Oamenii a caror postari le-ai apreciat vor primi o notificare in legatura cu acest lucru si implicit iti vor vizita profilul de Facebook. Asadar cand vor intra pe profilul tau si iti vor vedea pozele , cu siguranta labagii aia nespalati iti vor da aDD .

Finish .

Cum poate cineva sa nu inteleaga asa ceva. E easy. Use your mind.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

si daca un site de genu' te ajuta sa cresti in domeniul tau? ia zi? daca faci un site de genu', strangi 5000 firends (cat e maxim la facebook) si dupa pui un post de genu

nu ar suna bine sa vezi ca ai 4-500 like-uri instant la pagina ta? si ca poate din acei 5000 sunt si useri interesati de munca ta si poate iti scoti si clienti? ia zi..cum suna?

Facebook = site pentru pitipoance si cocalari care nu au ce face in timpul liber. :) Cel putin asta a ajuns in ziua de azi,nu pot sa zic daca asa era de la inceput!

Link to comment
Share on other sites

Facebook = site pentru pitipoance si cocalari care nu au ce face in timpul liber. :) Cel putin asta a ajuns in ziua de azi,nu pot sa zic daca asa era de la inceput!

Faptul ca-i plin de cocalari si pitipoance e un avantaj MAJOR. Poti profita de oamenii aia pana la ultimul cent. Adfly + Sharecash + Toate prostiile de PPD si PPC.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca-i plin de cocalari si pitipoance e un avantaj MAJOR. Poti profita de oamenii aia pana la ultimul cent. Adfly + Sharecash + Toate prostiile de PPD si PPC.

eu m-am gandit din prima la asta da' lasa ca daca pe el nu il duce capu' si se ia doar dupa un exemplu, asta e...fiecare cu cat il duce mintea :D

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Cati ani ai ?14 ?Juma' de buletin... Nu ma duce capul.Las' ca te duce pe tine coae...

Si ce vrei mai mult? Intotdeauna bani s-au facut si se fac si de pe urma prostilor/copiilor si "bossilor"/"de putra madre" de pe internet.

Nu e nevoie sa il iei la pula pentru ca a zis un adevar. Daca tu ti-ai gasit prietena pe facebook, nu e vina lui.

Link to comment
Share on other sites

Si ce vrei mai mult? Intotdeauna bani s-au facut si se fac si de pe urma prostilor/copiilor si "bossilor"/"de putra madre" de pe internet.

Nu e nevoie sa il iei la pula pentru ca a zis un adevar. Daca tu ti-ai gasit prietena pe facebook, nu e vina lui.

Copiilor ca acela de mai sus ,nu ?:) Prietena ti-o gasesti in lumea reala ,nu cea virtuala.Nu l-am luat la pula ,l-am intrebat doar ce varsta are si i-am dat dreptate ca el e mai destept si ca il duce capul! Cunosti vorba aia " cel mai destept cedeaza intotdeauna primul".

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt ingamfat doar ca nu suport putoii care se dau mari cunoscatori dar stau pe banii parintilor.Daca ,citesti cu atentie intrebarea pe care i-am adresato ,ai sa vezi ca nu exista nici urma de ingamfare.:)

sunt pe cont propriu de la 16 ani :)) la 18 ani plecam intro tara straina si stateam 9 luni pe banii comisiei europene, de la 17 ani vreo 3-4 ani am mers in multe de locuri prin tara si am invatat foarte multe "chestii" participand la traininguri for free facand voluntariat...deci...nu doar ca nu stau pe banii lu' mama ba chiar am si facut multe pentru societatea in care traiesc. acum ce mai zici?

Link to comment
Share on other sites

sunt pe cont propriu de la 16 ani :)) la 18 ani plecam intro tara straina si stateam 9 luni pe banii comisiei europene, de la 17 ani vreo 3-4 ani am mers in multe de locuri prin tara si am invatat foarte multe "chestii" participand la traininguri for free facand voluntariat...deci...nu doar ca nu stau pe banii lu' mama ba chiar am si facut multe pentru societatea in care traiesc. acum ce mai zici?

Citesti din carti sau spui ce ai visat noaptea trecuta ?Daca erai asa smecher cum te dai nu erai pe site-uri si cautai cum sa faci bani prin diverse metode ,gen " cum sa iti strangi tone de like-uri si cum sa ai cati mai multi prieteni pe faisbuci"

Link to comment
Share on other sites

Citesti din carti sau spui ce ai visat noaptea trecuta ?Daca erai asa smecher cum te dai nu erai pe site-uri si cautai cum sa faci bani prin diverse metode ,gen " cum sa iti strangi tone de like-uri si cum sa ai cati mai multi prieteni pe faisbuci"

enough! daca esti Toma necredinciosu' atunci nu iti mai da cu parerile ca ala e "putoi" ca ala e "destept" ca ala e nu stiu cum! ce am zis mai sus pot dovedii cu diplome atestate chiar de comisia europeana si sunt si membrii de pe forum care stiu ca nu mint! daca am facut voluntar asta nu inseamna ca nu m-am saturat sa fac asta si ca nu o sa caut niciodata o metoda de a face bani rapid si sigur fara sa am DIICOT-ul la usa!

ar trebui sa fii critic prietene...numai la aia daca nu le convine o replica esti "de cacat" in fata lor !

Link to comment
Share on other sites

enough! daca esti Toma necredinciosu' atunci nu iti mai da cu parerile ca ala e "putoi" ca ala e "destept" ca ala e nu stiu cum! ce am zis mai sus pot dovedii cu diplome atestate chiar de comisia europeana si sunt si membrii de pe forum care stiu ca nu mint! daca am facut voluntar asta nu inseamna ca nu m-am saturat sa fac asta si ca nu o sa caut niciodata o metoda de a face bani rapid si sigur fara sa am DIICOT-ul la usa!

ar trebui sa fii critic prietene...numai la aia daca nu le convine o replica esti "de cacat" in fata lor !

"Prietene" cuvant folosit foarte des de cocalari.Nu cred ca esti cocalar dar nu folosi cuvintele pe care le folosesc cocalarii.Citeste in dex ce inseamna "prieten" si apoi rectifica.Se pare ca in tara asta toti suntem "prieteni".Sigur genul asta de exprimare a fost auzit prima oara pe la vreun show din asta de cacat pe nu stiu ce post tv de cacat.

ionut_br2008: tu ce pula calului comentezi ma aiurea?

ionut_br2008: ca e ala destept, prost, putoi sau mai stiu eu ce pula me iti trece prin cap?

ionut_br2008: tu cine pula mea te crezi sa ii critici pe toti?

ionut_br2008: te crezi dumnezeu?

ionut_br2008: dumnezeii ma-tii de zdreanta

ionut_br2008: termina in mortii tai cu commenturile aiurea1

ionut_br2008: forumul ala e deschis pentru ca lumea sa-si impartaseasca ideile

ionut_br2008: nu ca sa intre destia ca tine care nu au nicio treaba cu it-ul sa se dea mari

Cu asta imi dovesti ca esti un mare cocalar!Am incheiat orice discutie ma puta.De prosti ca tine e plin internetul.

Edited by ICEBREAKER101010
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...