Jump to content
danger2u

Reputatie negativa

Recommended Posts

nu prea am obiceiul sa ma plang aiurea,dar vad ca reputatia mea devine negativa fara sa fi facut nimic negativ.daca niste copii prosti au dreptul sa imi faca comentarii de reputatie las o in plm atunci.sa imi zica unu pe care l am tepuit sau l am deranjat cu ceva.imi vad de treaba mea,ajut cu ce pot si gata.

dar da va in sloboz daca nu am vrut sa iti vand o pagina de 30000 de fani la 30 de euro care vroiai tu,asta nu inseamna ca s un tepar.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@ratatii deasupra mea

Da ce va bagati voi ca musca in cacat?

Stiu cum e cand te chinui sa faci ceva calumea si vine unul care nu stie nimic si isi zice: "Ia sa-l frec io p-asta" si iti da negative, iti trash-uieste topicul sau te acuza fara dovezi, ma refer in general.

Sunt doar niste pixeli, dar care te pot afecta grav, mai ales daca prestezi un serviciu online sau ai un shop fie el orice shop.

La fel e si pe HF, nu ca are legatura, aia practic cumpara reputatie, face un thread in care da 10 centi la fiecare user upgradat si inscrie 50+ reputatie cu cativa dolari, dupa care e "trusted", deschide un thread de exchange si da o teapa de cateva sute sau mii.

Concluzie: Fuck The Police:)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Încearc? ?i tu s? folose?ti pu?in? român? dup? acest post to?i î?i vor da 13-14 ani.

?i eu am primit reputa?ie negativ? la un XSS cu DannyWeb , este vorba din ce-l din microsoft... dau ?i ei reputa?ie negativ? fiindc? nu au ce face

Edited by VaD_SuNeTe
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Încearc? ?i tu s? folose?ti pu?in? român? dup? acest post to?i î?i vor da 13-14 ani.

?i eu am primit reputa?ie negativ? la un XSS cu DannyWeb , este vorba din ce-l din microsoft... dau ?i ei reputa?ie negativ? fiindc? nu au ce face

Da si nu!

Nu obisnuiesc sa ma bag in discutii de genu' dar trebuie sa zic ca s-a exagerat fenomenul cu "greselile gramaticale".

Mai f**e-o doamne de cratima. E forum de securitate (IT,Hacking) Ce draq tot sarita asa cu greselile gramaticale!!!

A facut reckon pdf-ul despre postgresql si toata lumea a sarit cu corectarea gramaticala. (un coment pe tutorial nu s-a gasit nimeni)

varsta se vede dupa ce minte ai in cap nu dupa cum scrii. (Zic si eu sa se pastreze o oarecare limita si bun simt, sa nu se scrie cu SH, TZ, MZ,POOP, etc.) Da' 2-3 greseli acolo, mai iarta.

Cat despre reputatie negativa: Sunteti "copii" daca cersiti reputatie, trusted, VIP, etc.

In vremea lu' ps-axl si Tex NU se primea nimic. Si te obisnuiai cu asta.

Nu cersiti VALOARE pe forum. Ca nu reputatia te face om sau iti da minte.

Link to comment
Share on other sites

masterofcrowz io nu am cerut la nimeni vip sau reputatie

lasati-ma asa cum sunt,ca stau bine.

problema e ca unii useri daca nu le faci pe plac,gasesc reputatia negativa o metoda de razbunare impotriva ta.

cat despre gramatica sunt pe un forum aici,nu la vreo olimpiada de romana.

scriu si eu grabit si se mai intampla sa mai gresesc un semn de punctuatie sau o cratima.

important e ca ati inteles mesajul.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Numele celor care va dau reputatie puteti sa le vedeti doar daca sunteti VIPi sau mai sus. Ceilalti utilizatori nu pot vedea acest lucru si mi se pare un lucru bun pentru ca s-ar crea foarte multe certuri.

Daca vreti sa stiti cine v-a dat o anumita reputatie pozitiva, dati-mi un PM si poate am sa va spun. Sub nicio forma nu am sa va spun cine va da reputatia negativa, sustin ideea de "anonymous feedback".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...