Jump to content
livestyle

Ce pc sa imi cumpar

Recommended Posts

Daca tot ai bani ia-ti dinasta ma :)

Razer Blade: The World's Thinnest Gaming Laptop - Razer United States

E combinatia perfecta intre putere gaming si design unic,uitate ce touchpad pizdos are :>

Switchblade-del-Razer-Blade.jpg

razer-blade-review-99-1329947903.jpg

Daca iti iei din asta esti barosan nu cacat ipula.

Nu recomand razer blade, sunt inca incepatori in domeniu, exemplu: razer blade cumparat de nou intr-o luna i s-a ars placa wireless !? Nu are cd-rom, touchpad-ul are o rezolutie de cacat, e mai mult de ... design ! In rest e ca un mac cu windows pe el !

Un Asus G55VW care e relativ in aceeasi bani cu un Razer Blade il bate din toate punctele de vedere, dar Asus-ul are o carcasa dintr-un plastic de tot rasul, la orice soc se crapa.

Link to comment
Share on other sites

Uita-te peste articolele celor de la Endgaget, poate te ajuta cu ceva. Laptop-urile sunt grupate pe categorii, nu e o clasificare in functie de "performanta" sau pret.

August 2013: Engadget's laptop buyer's guide: summer 2013 edition

Aprilie 2013: Engadget's laptop buyer's guide: spring 2013 edition

Februarie 2013: Engadget's laptop buyer's guide: winter 2013 edition

Link to comment
Share on other sites

18-08-2013, 10:21 AM #20

livestyle

livestyle is offline

Registered user Bautor de palinca Array livestyle's Avatar

J

Da...ms luni dimineatza ma duc sa il cumpar,nu am mai lucrat cu macbook dar osa ma descurc eu sa vad cum fac sa bag si backtrack pe el..

Salut ! A trecut luni , e deja miercuri .Ce Pc ti-ai luat ? Asa ca sa nu mor prost .Daca ai , pune si o poza , ca eu nu am posibilitatea sa vad asa ceva.

Ps: Pentru aia care is atat de tampiti si nu stiu sa citeasca un om din 2 vorbe .In plus mai si comenteaza aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Indiferent daca are bani sau nu de laptop, discutia inceputa e buna. Eu am Alienware si sunt foarte multumit de el. Ce e drept, ca orice piesa de tehnologie, dupa maxim 3 ani trece in categoria vechi. Nu as l-as mai cumpara a doua oara pentru ca exista alte laptopuri cu aceleasi performante si cu pret mai mic. Dar daca ar fi sa aleg dintre Alienware si Apple, il aleg pe primul. Are multe chestii in plus fata de Apple.

In concluzie pe ambele dai un pret care nu merita.

Link to comment
Share on other sites

Dorm 4 ore pe nuapte, restu fac sport si muncesc,nu cred ca este ceva de bastan sa caut sa cumpar un leptop mai puternic k, doar asta imi aduce bani amigo....

Amigo, ce ai spune de un abecedar si o vizita la un doctor pentru sindromul K?

Indiferent daca are bani sau nu de laptop, discutia inceputa e buna. Eu am Alienware si sunt foarte multumit de el. Ce e drept, ca orice piesa de tehnologie, dupa maxim 3 ani trece in categoria vechi. Nu as l-as mai cumpara a doua oara pentru ca exista alte laptopuri cu aceleasi performante si cu pret mai mic. Dar daca ar fi sa aleg dintre Alienware si Apple, il aleg pe primul. Are multe chestii in plus fata de Apple.

In concluzie pe ambele dai un pret care nu merita.

M-ai facut putin mai happy in noaptea asta si voi putea sa dorm linistit.

Sindromul K revine pe RST, ei continua sa fie inca in categoria de Registered user, probabil le sta mai bine in categoria Banati, asa s-ar mai evita si topicurile de genul in care oamenii se afirma ca au 3k euro ( 1% chiar ii au, altii au 3.000 a cate un ban si incurca cu 3.000 de euro ) pe banii parintilor, va asigur ca pe ai lor fiindca are o romana de...

edit//mihai_mxc

Inseamna ca ai un IQ sub limita permisa de RST daca nu ti-ai dat seama de ce m-ai facut fericit.

Edited by DaLy
Link to comment
Share on other sites

Amigo, ce ai spune de un abecedar si o vizita la un doctor pentru sindromul K?

M-ai facut putin mai happy in noaptea asta si voi putea sa dorm linistit.

Sindromul K revine pe RST, ei continua sa fie inca in categoria de Registered user, probabil le sta mai bine in categoria Banati, asa s-ar mai evita si topicurile de genul in care oamenii se afirma ca au 3k euro ( 1% chiar ii au, altii au 3.000 a cate un ban si incurca cu 3.000 de euro ) pe banii parintilor, va asigur ca pe ai lor fiindca are o romana de...

Nu am zis nimic de 3k. Chiar am dat pe el 3k, dar in lei. Daca tie ti se pare ca ma bag in seama doar ca sa ma laud, ce pot spune... E problema ta. Cat despre faptul ca te-am facut fericit, as vrea sa stiu de ce.

Amigo, ce ai spune de un abecedar si o vizita la un doctor pentru sindromul K?

M-ai facut putin mai happy in noaptea asta si voi putea sa dorm linistit

Sindromul K revine pe RST, ei continua sa fie inca in categoria de Registered user, probabil le sta mai bine in categoria Banati, asa s-ar mai evita si topicurile de genul in care oamenii se afirma ca au 3k euro ( 1% chiar ii au, altii au 3.000 a cate un ban si incurca cu 3.000 de euro ) pe banii parintilor, va asigur ca pe ai lor fiindca are o romana de...

edit//mihai_mxc

Inseamna ca ai un IQ sub limita permisa de RST daca nu ti-ai dat seama de ce m-ai facut fericit.

Nu am de gând s? continui aceast? discu?ie. Am v?zut c? aduci multe critici (inventate) oamenilor de pe acest forum. Nu te gr?bi s? judeci persoane pe care nu le cuno?ti.

IQ-ul nu este nicidecum un indicator al inteligen?ei. Inteligen?a nu st? în cifre. Poate ca tu ai intrat pe site-uri ?i ai f?cut teste de inteligen?? în care potriveai p?tr??ele ?i linii. Pe urm? ?i-ai dat seama c? e?ti mare intelectual ?i ai decis c? trebuie s? ar??i ?i altora. Ca dovad? a preg?tirii tale, ai început s? inventezi cuvinte: ”Banati”.

Pân? la urm?, cum ?i-ai dat seama de IQ-ul meu?

În numele cititorilor acestui forum, te rog s? ne ar??i cât de dotat intelectual e?ti tu? O simpl? dovad? ne este de ajuns.

Edited by TheTime
dublu post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...