Jump to content
.darky

Hai noroc!

Recommended Posts

Salut, ma numesc Iustin, cel mai des intalnit si cunoscut sub "porecla" .darky (nu am putut sa pun acel TM la nume pe "forum").Sunt din Constanta si sunt pasionat de lumea virtuala (daca pot spune asa), limbajele de programare pentru jocuri, etc.Despre experienta mea in domeniul IT nu pot spune prea multe (pentru ca nu am asa ceva :))) decat ca, cunosc cateva limbaje de programare (minore) si ca sunt foarte pasionat de design (Adobe Photoshop).Poate ca, cu timpul veti afla mai multe despre mine.Dupa ce am spus aceste lucruri, va urez o zi buna in continuare si multumesc celor care au citit acest text (da, da, stiu ca a fost plictisitor). X_X

"cunosc cateva limbaje de programare" - la ce te referi mai exact prin cunosc?

"Despre experienta mea in domeniul IT nu pot spune prea multe (pentru ca nu am asa ceva " - ori cunosti, ori nu cunosti. Nu amandoua, alege.

Link to comment
Share on other sites

"cunosc cateva limbaje de programare" - la ce te referi mai exact prin cunosc?

"Despre experienta mea in domeniul IT nu pot spune prea multe (pentru ca nu am asa ceva " - ori cunosti, ori nu cunosti. Nu amandoua, alege.

Nu era mai usor sa scri decat un simplu "salut"? Oricum, la fraza cu, "cunosc cateva limbaje de programare" m-am referit la faptul ca am cunostinte (dobandite de curand) in Visual Basic, Perl si Java (si sunt incepator) iar la fraza cu "despre experienta mea ..." am vrut sa spun ca nu am o experienta exacta adica nu am facut nici un cacat in trecutul meu deprimant.

OFF: 8-|

Edited by .darky
Link to comment
Share on other sites

Nu era mai usor sa scri decat un simplu "salut"? Oricum, la fraza cu "cunosc cateva limbaje de programare" m-am referit la faptul ca am cunostinte (dobandite de curand) in Visual Basic, Perl si Java (si sunt incepator) iar la fraza cu "despre experienta mea ..." am vrut sa spun ca nu am o experienta exacta adica nu am facut nici un cacat in trecutul meu deprimant.

OFF: 8-|

Eu niciodata nu scriu un simplu "salut", este inutil, da stiu este frumos sa fie cat mai multe "bun venit"-uri intr-un topic dar nu-mi place sa ma limitez la 1-2 cuvinte, mai ales cand te uiti la postarile unui utilizator si esti inundat de sute de saluturi.

ON: Bun venit pe RST. Sa speram ca va avea o influenta pozitiva pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Eu niciodata nu scriu un simplu "salut", este inutil, da stiu este frumos sa fie cat mai multe "bun venit"-uri intr-un topic dar nu-mi place sa ma limitez la 1-2 cuvinte, mai ales cand te uiti la postarile unui utilizator si esti inundat de sute de saluturi.

ON: Bun venit pe RST. Sa speram ca va avea o influenta pozitiva pentru tine.

OFF: Nici mie nu imi place sa ma limitez la cateva cuvinte, deci avem ceva in comun. :))

ON: Va multumesc tuturor pentru urari.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma numesc Iustin, cel mai des intalnit si cunoscut sub "porecla" .darky (nu am putut sa pun acel TM la nume pe "forum").Sunt din Constanta si sunt pasionat de lumea virtuala (daca pot spune asa), limbajele de programare pentru jocuri, etc.Despre experienta mea in domeniul IT nu pot spune prea multe (pentru ca nu am asa ceva :))) decat ca, cunosc cateva limbaje de programare (minore) si ca sunt foarte pasionat de design (Adobe Photoshop).Poate ca, cu timpul veti afla mai multe despre mine.Dupa ce am spus aceste lucruri, va urez o zi buna in continuare si multumesc celor care au citit acest text (da, da, stiu ca a fost plictisitor). X_X
bun venit....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...