Jump to content
TheOne

Ajutor, cadou majorat.

Recommended Posts

Salut RST, stiu ca e' un forum de securitate, dar chiar am nevoie de ajutor. (accept ban, warn) daca e nevoie.

Ce cadou as putea face unui prieten care cat de curand implineste 18 ani?

Multumesc.

P.S: Accept si injuraturi. :)

*Edit: Rog un admin/moderator sa-l mute la offtopic. Sorry!

Edited by TheOne
Link to comment
Share on other sites

Da-i asta: Tricouri - funny Tricouri personalizate , AM FACUT 18 ABIA ASTEPT SA FAC 69

Daca o sa primeasca un 69 iti va ramane recunoscator :)).

Multumesc mult! Asa voi face.

Lesbian-dual-penis-with-testicle-Double-Dong-Penis-Dildos-Sex-Toys-for-Couple.jpg

Puteti sa il folositi amandoi.

Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi.

Cum il poti numi "prietenul" tau daca nici macar nu stii ce cadou sa ii faci de ziua lui ?

E majoratul amice, la Moldova nu stiu cum sta treaba cu majoratu'. Ceas-uri, bratari si kkt-uri d-astea in romania nu prea vezi la majorate.

Multumesc tuturor pentru idei!

Link to comment
Share on other sites

O sticla de Hennessey si 3 bucati de Romeo si Julieta Nr 1 si o sa fie mai mult decat bucuros. Indifierent de ce tip de om e, orice barbat normal o sa ii placa o gura de cognac si un trabuc bun. Chiar daca nu ii raman , o sa se simta bine cand se bucura de ele, si o sa stie ca sunt de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult! Asa voi face.

Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi.

E majoratul amice, la Moldova nu stiu cum sta treaba cu majoratu'. Ceas-uri, bratari si kkt-uri d-astea in romania nu prea vezi la majorate.

Multumesc tuturor pentru idei!

Pe langa faptul ca eu ti-am vorbit frumos, mai si esti ghertoi din ala batut cu paru de mic si bineinteles te legi de locul meu natal. Nu ca ar fi o problema, dar ne arati cat de prost esti incat nu poti aduce argumente mai solide cu care sa-ti sustii ideile. Naspa !

Si ca sa stii si tu, "in Moldova" ai parte de prieteni adevarati pe care nu ii poti compara cu NIMENI din Romania. Dar nu stau aici sa iti tin lectii de morala; daca nu ai ajuns pana la varsta asta sa intelegi cu adevarat ce inseamna conceptul de "prieten" e grav. Dar nu`i bai, trebuie sa avem si oameni ratati (din punct de vedere social, bineinteles) printre noi. Hai ciuc !

Daca tot nu ai idei , uite ca te ajut eu (chiar daca ai fost un marlan): un VNC sau 3 RDP-uri , sunt sigur ca se va bucura !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe langa faptul ca eu ti-am vorbit frumos, mai si esti ghertoi din ala batut cu paru de mic si bineinteles te legi de locul meu natal. Nu ca ar fi o problema, dar ne arati cat de prost esti incat nu poti aduce argumente mai solide cu care sa-ti sustii ideile. Naspa !

Si ca sa stii si tu, "in Moldova" ai parte de prieteni adevarati pe care nu ii poti compara cu NIMENI din Romania. Dar nu stau aici sa iti tin lectii de morala; daca nu ai ajuns pana la varsta asta sa intelegi cu adevarat ce inseamna conceptul de "prieten" e grav. Dar nu`i bai, trebuie sa avem si oameni ratati (din punct de vedere social, bineinteles) printre noi. Hai ciuc !

Daca tot nu ai idei , uite ca te ajut eu (chiar daca ai fost un marlan): un VNC sau 3 RDP-uri , sunt sigur ca se va bucura !

Ok, fie cum zici tu, nu stau sa ma contrazic! Si apropo de ideea ta, prietenul meu nu are cunostinte in acest domeniu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...