Jump to content
ehd

Sunteti de acord sa ne implicam cu Siria?

Daca SUA ataca Siria impotriva vointei tarilor membre NATO si Onu cum a-ti reactiona  

36 members have voted

  1. 1. Daca SUA ataca Siria impotriva vointei tarilor membre NATO si Onu cum a-ti reactiona

    • Voi scrie macar un post in care sa comand actiunile de dominanta ala SUA
    • Sunt de acord cu invadarea unui stat suveran ca Siria din motive de siguranta NSA


Recommended Posts

Cum pula mea sa fii de acord ca niste oameni straini,din alta tara,sa se duca peste alti oameni cu familii si copii si sa le dea cu bombe in cap?Ce mentalitate de oameni preistorici care doresc sa-si insuseasca avutul altora poate duce la un razboi in zilele noastre?Nu sunt si aia tot oameni?Adica noi suntem oameni si aia sunt vite de sacrificat?De ce nu se duc in Africa,sa vada acolo cea mai oribila crima impotriva umanitatii:foamea.

Ce cacat au americanii probe ca au folosit aia gaz sarin,cand expertii spun ca in 2-3 saptamani se pot vedea rezultatele.Asta imi aminteste de fiola cu uraniu imbogatit adusa la un congres ONU despre care se zicea ca e din armele nucleare din Irak.

E stat suveran,sunt arabi,sa se macelareasca intre ei,ce ma intereseaza pe mine.Daca ar veni un razboi in Romania,m-as ascunde in padure,si m-ar durea la pula,nu o sa-mi pierd eu viata pt basescu sau stefan cel mare sau mihai viteazul ,ei devin sfinti si salvatori de neam,si eu erou necunoscut.

fhj.jpg

Ai o gandire precum numele tau.

Link to comment
Share on other sites

defapt rusii au pierdut contolul traficului de HEROINA din Siria, cred ca de aici vine si treaba cu armele nucleare.

Daca nu detii contolul HEROINEI degeaba detii contolul petrolului. Deci muie USA. Vrem hosting cu heroina si bluetproof la pachet din URSS aka umbra marelui urs ?!.

Propun inchiderea topicului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...