Jump to content
alynut

Cateva intrebari despre paypal .

Recommended Posts

Salut am si eu cateva intrebari despre paypal .

1. Daca atasez cardul la contul paypal si cardul este in lei pot sa scot bani in lei dupa el ? adica bani care ii am pe paypal ?

2. Daca am atasat cardul la contul paypal si vreau sa ii trimit cuiva 1 euro de exemplu imi ia mai mult ?

3. Cand atasezi cardul la contu paypal iti trebuie bani pe card ? daca da ,cat ?

Link to comment
Share on other sites

Dar este obligatoriu ? :-? un prieten la atasat la cont fara sa aiba bani pe el ,adica avea 2 lei si ii luat .

Cand vreau sa adaug cardul meu imi zice asa .

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Edited by alynut
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai fac inca un topic,am si eu cateva nelamuriri in legatura cu paypal.

Am un cont de paypal de acum 1 an,insa problema la este ca nu are cardul activat pentru ca era de tipul "mastercard".

Intrebarea mea este: pot primi bani pe acel cont daca nu este atasat cardul si activat?

Urmeaza sa il activez peste cateva zile pentru ca nu am primit cardul inca de la cei de la banca("mi-au zis sa merg peste o sapt[au trecut 4 zile de cand am facut cererea]").

Edited by code0110
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai fac alt topic postez tot aici.

Deci am primit azi ceva bani pe paypal.

La Order status/Actions am doua optiuni:accept/deny(am lasat pe accept bineinteles).

Banii acestia nu sunt tot dintr-ul cont paypal.

Intrebarea mea este:Trebuie sa fac ceva ca sa se valideze banii si sa intre in cont,sau se valideaza singura tranzactia?

Cand retrag banii pe card in cat timp ii vireaza?

Edited by code0110
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai fac alt topic postez tot aici.

Deci am primit azi ceva bani pe paypal.

La Order status/Actions am doua optiuni:accept/deny(am lasat pe accept bineinteles).

Banii acestia nu sunt tot dintr-ul cont paypal.

Intrebarea mea este:Trebuie sa fac ceva ca sa se valideze banii si sa intre in cont,sau se valideaza singura tranzactia?

Cand retrag banii pe card in cat timp ii vireaza?

Tu vrei ca bani din paypal sa-i pui in banca? Si automat sa-i scoti, da?

Daca da, ai acolo o optiune sa trimiti bani din paypal in banca ( daca ai card-ul colegat la paypal ) platesti niste mici taxe.

@AlMalalah Cu paypal nu-ti faci publice datele bancare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...