Jump to content
amh88ro

Buna tuturor!

Recommended Posts

Mi-am facut acest cont acum cateva zile dar abia acum m-am hotarat sa postez aici deoarece sunt fata dar sunt aici pt o mica problema pe care sper sa ma ajutati dar mai intai am vazut ca trebuie sa postez 10 comentarii de calitate asa ca sper sa va spun cat mai curand problema mea totusi chiar daca sunt fata sa stiti ca ma pricep cat de cat cu unele chestii din IT chiar mai mult decat ar sti o fata in general sa faca pe un PC:)) dar totusi nu sunt hacker LOL:)) si apropo puteti sa imi spuneti Any.

PS: Am formulat cam ciudat acest comentariu dar am emotii cum sunt numai baieti pe aici.:">

Link to comment
Share on other sites

Bun venit Any si steram sa te putem ajuta cu problema pe care o ai. Mult noroc si nu este deloc ciudat sa fii fata si sa iti placa domeniu IT, este un domeniu frumos in care intalnesti o Infinitate de lucruri frumose si interesante si partea frumoasa e ca niciodata nu o sa le stii pe toate mereu ai ceva de invatat. Bafta

Link to comment
Share on other sites

Daca problema este cum ca ti s-a spart contul de facebook/YM! nu te mai chinui sa postezi 10 posturi "de calitate" .

Presupun ca ai pus problema ca esti fata doar sa te ajute vreun "hacker" cu problema in particular fara sa platesti cele 10 posturi.

Bun venit oricum , sper sa fi venit aici sa si inveti , vad ca ai citit regulamentul , in cel vechi avea o mentiune pentru fete .

Sedere placuta !

Link to comment
Share on other sites

Nimeni de pe acest site (decat copii de 9 - 10 ani) nu se considera un "hac?r", decat scripter/coder/cracker s.a.m.d.

ON: Bun venit pe RST! :)

M-am abtinut enorm sa nu postez in acest topic, dat fiind ca nu doream sa jignesc pe nimeni.

Subestimezi Romanian Security Team! Pentru ca esti baiat destept te las sa tragi singur concluziile acestui mesaj.

In momentul in care spui ca nu exista hackeri pe RST jignesti RST-ul. In momentul in care ai spus asta ai jignit toti expertii IT din Romania. In momentul in care ai dat enter la mesaj ai spus clar ca nu exista hackeri in romania. In momentul in care ai spus asta... ai jignit Romania prietene.

Deci ma omule, crezi ca daca te nasti american iti creste un coi in plus? Daca le creste si nu stiam eu, sper sa fie in talpa. Romania este una din tarile cele mai bune din industria IT, dar n-o vedeti, sunteti orbiti de orgoliul vostru enorm si de preconceptiile voastre.

Mai aveti loc si de pareri bune despre propria tara intre atatea preconceptii?

ON: Nu am nimic ontopic. Mesajul este total offtopic.

Edited by eusimplu
Link to comment
Share on other sites

In momentul in care spui ca nu exista hackeri pe RST jignesti RST-ul. In momentul in care ai spus asta ai jignit toti expertii IT din Romania. In momentul in care ai dat enter la mesaj ai spus clar ca nu exista hackeri in romania. In momentul in care ai spus asta... ai jignit Romania prietene.

Deci ma omule, crezi ca daca te nasti american iti creste un coi in plus? Daca le creste si nu stiam eu, sper sa fie in talpa. Romania este una din tarile cele mai bune din industria IT, dar n-o vedeti, sunteti orbiti de orgoliul vostru enorm si de preconceptiile voastre.

1185804_416981058406890_1887673983_n.jpg

OFF: Defapt, nu ai priceput tu bine mesajul pe care am vrut sa-l transmit.Nu am vrut sa jignesc pe nimeni/sau nimic si am vrut sa zic ca tot mai multe persoane se considera "hac?ri" dar ei nu au habar cu ce "se mananca" acest domeniu.

Mai aveti loc si de pareri bune despre propria tara intre atatea preconceptii?

OFF: Nu cred ca mai am vreo parere buna despre ceva din Romania atunci cand problemele romanilor (toate) sunt legate de maidanezi cand o problema mai grava ar fi tiganii (astia ar trebui eutanasiati si da, sunt rasist).

OFF: Scuzati-ma pentru acest mesaj (pentru "off-topic"). :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...