Jump to content
Tumbler

BP - Online Marketing & Monetizing Techniques

Recommended Posts

BayPoints este un site/blog ce iti pune la dispozitie o multime de tutoriale din mai multe domenii. Predominante fiind domeniile Marketing Onlin, SEO, Gratuitati si metode de monetizare.

Avand in vedere ca site-ul este inca la inceput inregistrarea este deschisa. In momentul de fata avem 300+ metode de monetizare din care 35 automate, tot continutul o sa fie public foarte curand.

Pentru cei ce au stofa de autori va rog sa ma contactati si o sa va explic mai bine care o sa va fie profitul.

Linkul catre siteul principal este BayPoints+++ | Online Marketing & Monetizing Techniques

Va rog sa va simtiti liberi in timp ce va spune-ti parerea despre BP+++. Nu vreau comentari care intrec limita bunului simt va rog sa dati o nota site-ului pe o scara de la 1 la 10 alaturi de parerea dvs.

Edited by Tumbler
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt singurul autor. Cristian stiu foarte bine despre ce postez, nu o sa postez doar despre cum poti face bani si seo. Am specificat destul de clar ca acelea sunt subiectele predominante. Toate categoriile le puteti vedea in header..

O sa incerc ca de acum in colo fiecare metoda sa vina si cu o dovada.

@sandabot, nu cred ca o sa fie vreodata sume fixe, aici depine si de timpul tau liber, cat de bine ai inteles metoda pentru a o pune in practica si mai sunt multi factori care intra in joc. Cum am mai zis pe viitor o sa incerc sa imbunatatesc putin atat aspectul site-ului cat si continutul.

Multumesc,

Pickzo Elan.

Edited by Tumbler
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt singurul autor. Cristian stiu foarte bine despre ce postez, nu o sa postez doar despre cum poti face bani si seo. Am specificat destul de clar ca acelea sunt subiectele predominante. Toate categoriile le puteti vedea in header..

O sa incerc ca de acum in colo fiecare metoda sa vina si cu o dovada.

@sandabot, nu cred ca o sa fie vreodata sume fixe, aici depine si de timpul tau liber, cat de bine ai inteles metoda pentru a o pune in practica si mai sunt multi factori care intra in joc. Cum am mai zis pe viitor o sa incerc sa imbunatatesc putin atat aspectul site-ului cat si continutul.

Multumesc,

Pickzo Elan.

ok,ma bucur ca sti sigur ce postezi,apreciez asta.Dar te-ai gandit la faptul ca nu tot ce postezi merge? unele fiind nefolositoare?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...