Jump to content
Byte-ul

Reclamatie Zatarra

Recommended Posts

Stimatul domn Zatarra a închis chatul RST în jurul orei 00:00, îngr?dindu-ne dreptul la liber? exprimare pe care str?mo?ii no?trii l-au câ?tigat cu mult timp în urm?!

Doresc s? fie luate m?suri serioase împotriva acestui comportament!

Revolu?ie!!!

Acest post este un pamflet ?i trebuie tratat ca atare!

Link to comment
Share on other sites

Un moderator/administrator are dreptul s? zboare pe oricine dore?te de pe forum, cu atât mai mult dac? consider? c? acea persoan? este inutil?.

Dac? nu sunte?i mul?umi?i de un avertisment primit, contacta?i un administrator. Aten?ie, dac? îl contacta?i inutil, ve?i suporta consecin?ele(warn/ban).

Statutul de membru al acestei comunit??i este un privilegiu, nu un drept.

Link to comment
Share on other sites

Un moderator/administrator are dreptul s? zboare pe oricine dore?te de pe forum, cu atât mai mult dac? consider? c? acea persoan? este inutil?.

Dac? nu sunte?i mul?umi?i de un avertisment primit, contacta?i un administrator. Aten?ie, dac? îl contacta?i inutil, ve?i suporta consecin?ele(warn/ban).

Statutul de membru al acestei comunit??i este un privilegiu, nu un drept.

3bc6aeff1ac8457fe0881d330733a8a1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gluma sau nu, am vazut cateva posturi pe la ora 12:00 si mi se pare foarte trist sa stai in casa in noaptea de revelion, cel mai trist lucru care ti se poate intampla dintre toate lucrurile bune.

Ce ai vrea sa fac cand sunt bolnav si de 2 zile stau mai mult in pat... Asta este, daca asa s-a nimerit :|

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Ce ai vrea sa fac cand sunt bolnav si de 2 zile stau mai mult in pat... Asta este, daca asa s-a nimerit :|

Stai linistit ca nu am particularizat. Nici macar nu e treaba mea ce fac altii, ziceam doar ca fapt divers.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...