Jump to content
cPanel

themeforest.net

Recommended Posts

quatum : garantia legata de update-uri , sincer nu stiu ce sa zic ... dar momentan ofer temele ( orice tema ) .

O sa ma documentez daca vrei garantie pt. update-uri .

Daca esti interesat de teme . PM!

graffik : tu le dai moca .. dar nu cred ca se compara temele de acolo cu cele de pe themeforest ... fiecare cu gusturile lui !

Link to comment
Share on other sites

quatum : garantia legata de update-uri , sincer nu stiu ce sa zic ... dar momentan ofer temele ( orice tema ) .

O sa ma documentez daca vrei garantie pt. update-uri .

Daca esti interesat de teme . PM!

graffik : tu le dai moca .. dar nu cred ca se compara temele de acolo cu cele de pe themeforest ... fiecare cu gusturile lui !

Reported. Nu ai voie s? vinzi ce nu îi al t?u. Cum nu se compar? temele lui cu ale tale? Tot marca Envato sunt ?i ale lui.

Link to comment
Share on other sites

Syntax : Nu mi-o strici chiar deloc ! De asta exista RST MARKET ! WTF ! :)

On : Din partea mea poti sa le dai la fiecare cate putin din ce ai tu .

OFF : Chiar sunt "imun" la ce ai zis tu !

united7170 : Nici nu stiam ca le gasesti asa :))) crezi ca sunt toate acolo tot ce sunt pe situl respectiv ?

On : observ ca toate sunt din 2012 :)

OFF : Wtf s-au mai facut si updaturi de atunci !:))

Edited by cPanel
Link to comment
Share on other sites

quatum : garantia legata de update-uri , sincer nu stiu ce sa zic ... dar momentan ofer temele ( orice tema ) .

O sa ma documentez daca vrei garantie pt. update-uri .

Daca esti interesat de teme . PM!

graffik : tu le dai moca .. dar nu cred ca se compara temele de acolo cu cele de pe themeforest ... fiecare cu gusturile lui !

Ma intereseaza sa am si o garantie la ele. Poate maine scoate wordpress un update si nu mai merg temele decat cu o varianta noua. Atunci eu ce fac ? Am aruncat banii pe fereastra ?

Link to comment
Share on other sites

quantum : pe contul de unde cumpar mi se trimite updatul la fiecare produs pe care-l cumpar.

ON : Cand se schimba ceva , ai pm`ul meu .

OFF : In cazul cel mai "rau" , de se baneaza contul , eu voi cumpara tema cu updatul facut si ti-o voi da gratis. Pana acuma tot ce am cumparat am up contul .

Link to comment
Share on other sites

quantum : pe contul de unde cumpar mi se trimite updatul la fiecare produs pe care-l cumpar.

ON : Cand se schimba ceva , ai pm`ul meu .

OFF : In cazul cel mai "rau" , de se baneaza contul , eu voi cumpara tema cu updatul facut si ti-o voi da gratis. Pana acuma tot ce am cumparat am up contul .

Cum adica le cumperi ? Le cumperi si le dai la jumate de pret ?Suna a....

Link to comment
Share on other sites

cPanel, in primul rand apreciez ajutorul tau pentru ca totusi e un ajutor sa dai la jumate din pret, dar nu e legal ce faci tu, chiar daca nu se pune problema aici, la noi. Ca sa faci reselling, trebuie sa ai extended license ceea ce nu cred ca cumperi tu.

Link to comment
Share on other sites

Syntax : 25 G , nu stiu ce sa zic la temele tale , din ce " perioada sunt " ! Ok...felicitari daca le ai pe toate .

bodostyle : sa zicem ca o tema costa 50 usd , fai un calcul cat vine "la jumate".

GarryOne : Chiar acuma ma interesez pentru ce ai spus tu legat de "extended license"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...