Jump to content
gmail

Revolutia in Ucraina

Recommended Posts

C? ?i noi am vrut în UE ?i ne-am luat mUE, e partea a doua. S-ar putea ca ei s? nu se lase c?lca?i în picioare dac? intr? în UE cum nici polonezii nu s-au l?sat.

Totu?i, e de apreciat curajul ?i hot?rârea cu care se lupt? pentru ce vor. (sco?i în strad? de cineva, manipula?i sau nu). Noi am ars-o o lun? cu ”plimb?ri duminicale” ?i când s-a aruncat o piatr?, nu au ?tiut care cum s? se scuze.

Dup? imaginile cu poli?istul care arunc? cu pietre ?i transmite mesaje de dulce (mai v?zusem un poli?ist care arunca cu cocktailuri molotov), uita?i un filmule? funny:

?i dou? din categoria ”mai bine s? plâng? m?-sa”:

http://www.youtube.com/watch?v=kcHx3T-fzEs

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Futu-va-n cur de pareristi, analisti politici, experti, reprezentanti si ce sange mai sunteti voi.

Aia macar au sange-n bile sa iasa-n strada si sa faca ceva, cel putin aia se fac auziti, ca si natiune in fata parlamentului lor.

La noi stam si dormim ca oile si cioflingarii de la conducere fac ce vor, pentru ca suntem tacuti, noi ne "razvratim" pe net, atat, numai calculatoristi in Romania asta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...