Jump to content
Shelo

RSP inchis si Valium arestat?

Credeti ca a fost arestat?  

5 members have voted

  1. 1. Credeti ca a fost arestat?



Recommended Posts

Vazand de ieri pana astazi parerile voastre despre publicarea datelor lui Valium am vazut cum au demers lucrurile si find cu urechile ca doua atene am aflat ca acel baiat rau ar fi fost arestat astazi dupa un flagrant

facut de directorul datacenterului Ad Net Telecom.

Din informatiile pe care le detin la momentul actual el s-ar fi dus astazi sa ia suma de 5000 euro ceruta directorului companiei sub pretextul ca ii publica baza de date cu toti clientii.

Site-ul oficial rsp (nu fac publicitate.) este inchis in momentul actual afisand urmatorul mesaj

VHuLpqH.png

Voi ce credeti , a fost s-au nu arestat.

Va multumesc !

Edited by Shelo
Link to comment
Share on other sites

Site-ul oficial rsp (nu fac publicitate.) este inchis in momentul actual

<?php
// Romanian Security Project
$dbms = 'mysql';
$dbhost = 'localhost';
$dbport = '';
$dbname = 'rsprojec_rspforum';
$dbuser = 'rsprojec_sitersp';
$dbpasswd = 'bazadedaterspxxx';
$table_prefix = 'rsp_';
$acm_type = 'file';
$load_extensions = '';

Define('PHPBB_INSTALLED', true);
// Define('DEBUG', true);
// Define('DEBUG_EXTRA', true);

La ce te astepti cand config.php-ul forum-ului arata in halu' asta?

Edited by .darky
Link to comment
Share on other sites

Vazand de ieri pana astazi parerile voastre despre publicarea datelor lui Valium am vazut cum au demers lucrurile si find cu urechile ca doua atene am aflat ca acel baiat rau ar fi fost arestat astazi dupa un flagrant

facut de directorul datacenterului Ad Net Telecom.

Din informatiile pe care le detin la momentul actual el s-ar fi dus astazi sa ia suma de 5000 euro ceruta directorului companiei sub pretextul ca ii publica baza de date cu toti clientii.

Site-ul oficial rsp (nu fac publicitate.) este inchis in momentul actual afisand urmatorul mesaj

VHuLpqH.png

Intrebarea mea este sa votati daca a fost sau nu arestat.

Va multumesc !

Probabil nu a fost inca arestat la cum se misca lucrurile in Romania.

Off: Chestia asta nu are niciun sens: "Intrebarea mea este sa votati daca a fost sau nu arestat."

Off2: Vezi sa nu ajungi ca el, ca nu mai e mult.

//EDIT: Off3: Se scrie "sau", nu "s-au".

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

P?i dac? ai v?zut la TV c? l-au arestat, de ce ne mai pui pe noi s? ne d?m cu p?rerea ? E treaba lui de acum în colo, nu ne prive?te pe noi.

Nu am vazut la televizor , dau cu presupusu.

Byte am modificat dupa ce am sesizat gresala.

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea mea este sa votati daca a fost sau nu arestat.

dafuq ?

Si eroarea aia nu inseamna ca site-ul e picat, inseamna ca sunt prea multe request-uri si serverul nu face fata.

Nu ne intereseaza ca si comunitate de acel baietel, s-a precizat clar, chiar si de Administratori.

Give it a rest.

Link to comment
Share on other sites

Nu va bucurati de raul altuia, karma exista si este prea corecta.

Ca a fost arestat sau nu, noi nu mai avem nicio treaba cu el deci nu este cazul sa-l slavim prin threaduri fara rost, s.a.m.d.

P.S: Macar... sa invatati ceva din asta, nu e bine sa te joci cu focul, mai bine muncesti corect si iei banul decat sa ii dai in cap unuia si sa dormi cu spitu-n cur ca vin mascatii peste tine. Sa va iasa din cap chestia cu sqli/xss pe saituri importante si sa le extrageti fara drept informatii pentru ca nu-i moral si nici sanatos.

Link to comment
Share on other sites

Ce pula mea e cu mizeria asta, ma voi chiar o haliti? nu vedeti ca-i facuta la misto ca sa-si dea importanta ei si resepeu?

Cine pula mea e Vadim asta?

Cine pula mea e repese astia?!

le: auzi la el =)) a facut directoru pizdii flagrant, da ce-i ma binladen? sa-i faca flagrant? e un mucos de copil cu un site de copii, iar 5k euro aia sunt impresii.

dispareti in sange cu arfele astea de mironosite.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...